Mekanik klavye önerisi response Rate ve polling Rate 1ms Red Switch 300-500TL

Bütçe
300-500, cherry mx olursa 800 e kadar verilebilir

LullabyLow

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, bayağıdır git geldeyim bu klavye konusunda Red Switch arıyorum, Gamepower Ogre alacaktım siparişini verdim fakat bir baktım polling Rate'si 125 Hz o da 8ms e denk geliyor direkt iptal ettim siparişimi falan neyse Rampage Hydra r6'ya gitti gözüm onun sitesindede "hid klavye bilgilendirme hızı 1000HZ" yazmışlar polling Rate bu sanırım ama response time koymamışlar ve çoğu klavyenin kendi sitesinden klavyeyi incelediğimde response time lara yer vermedikleri görüyorum bunları nasıl öğrenebiliriz ben tamamen performans odaklı bir klavye arıyorum önerilerinize açığım teşekkür ederim şimdiden.

Kısaca response time ve polling Rate 1ms klavye bakıyorum da denebilir ve özellikler kısmında response time'a yer vermeyen klavyeler hakkındaki kuşkularımı belirtip nasıl üstesinden gelebiliceğimizi soruyorum.

Kafama takılan ikinci konu ise konuyla bağlantısız fakat ASUS Cerberus merch klavyesini inceledim merakımdan İtopya'da Cherry MX Switch'lere sahip yazmışlar fakat ASUS'un kendi sitesinde kaihua demişler bu tür belirsizliker beni delirtiyor.

Not: Bu tür konuların milyon kez açıldığını biliyorum fakat benim aradığım klavye biraz daha spesifik olduğu için ve cevabını bulamadığım sorular olduğu için konuyu açtım... Örnek: Response Time.

Not2: Forumda gördüğüm kadarıyla AOC GK500 fan boyluğu var bunun dısında düsünüyorum ki zaten AOC GK500'ü de araştırdığımda response time verisine ulaşamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı