Mekanik klavye önerisi

Letsplaygwent

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
İnşaat mühendisi öğrencisi.
Arkadaşlar 200-300 TL bandında Blue Switch bir mekanik klavye arıyorum. RGB, Rainbow olması önemli değil ışıklandırma olmaması bile sorun değil zaten pek hoşlanmıyorum öyle şeylerden önemli olan kaliteli ve uzun ömürlü olması.

Şu 2'sini buldum ve sanırım tek farkları RGB ve Rainbow aydınlatmaları var mı başka öneriniz?

Arkadaşlar 200-300 TL bandında Blue Switch bir mekanik klavye arıyorum. RGB, Rainbow olması önemli değil ışıklandırma olmaması bile sorun değil zaten pek hoşlanmıyorum öyle şeylerden önemli olan kaliteli ve uzun ömürlü olması.

Şu 2'sini buldum ve sanırım tek farkları RGB ve Rainbow aydınlatmaları var mı başka öneriniz?

"Trust GXT 890 Cada"yı öneririm, kullananlar memnun en azından. GamePower gibi markaları ben dahil çoğu kişi tavsiye etmiyor.

Sanırım Redragon Kumara'yı alacağım @Lux ultisi kullanan kedi arkadaşta tavsiye etmiş zaten.

Bu ikisinden hangisini tercih edersiniz ?

RGB ve numlock önemliyse Trust olanı önemli değilse Kumara'yı öneririm. Tabi bir de siz blue switch istiyormuşsunuz. O yüzden Kumara.
Trust'ın sanırım blue switch'li versiyonu yok. Sanırım Kumara'yı tercih edeceğim. Numlock olmaması ders çalışırken alan kaplamaması açısından daha iyi. Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı