Mekanik Klavye Önerisi

Veenox

Hectopat
Şu an Trust GXT 890 Cada ve ya Gamepower Mirana arasındayım daha iyi fikirleriniz varsa ve belirtirseniz sevinirim. Bütçem 350 TL, genelde FPS oyunları oynuyorum bu yüzden red veya black switch önerirseniz sevinirim, bütçemi 450 TL kadar arttırabilirim ama ucuz olması benim için daha iyi ve 450 TL civarında bir klavye önerirseniz RGB olursa sevinirim.

Şu an Trust GXT 890 Cada ve ya Gamepower Mirana arasındayım daha iyi fikirleriniz varsa ve belirtirseniz sevinirim. Bütçem 350 TL, genelde FPS oyunları oynuyorum bu yüzden red veya black switch önerirseniz sevinirim, bütçemi 450 TL kadar arttırabilirim ama ucuz olması benim için daha iyi ve 450 TL civarında bir klavye önerirseniz RGB olursa sevinirim.
Dostum ben bunu aldım 492 lira Logitech G213 Prodigy Rgb Q Türkçe Gaming Klavye 920-008094 - n11.com
Fakat enter tuşu düz olabilir klavyede türkçe harfler olmasına gerek yok diyorsan buda 285 lira Logitech G213 Prodigy Rgb Oyun Klavyesi - n11.com

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı