Mekanik Klavye Tuş Sorunu

Jusword

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba, klavyemde uzun süredir videodaki sorun var. Çözüm bilen var mı? Switch değiştirmek zorunda mıyım?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladigim kadariyla tuslarin yeri karismis. Aygit yoneticisinde gordugun tum klavyeleri kaldirip klavyeyi bilgisayara yeniden takar misin? Bende ayni klavyeyi kullaniyorum fakat boyle bir sorunla hic karsilasmadim.

Tam olarak öyle değil aslında. Enter tuşuna bastığım zaman virgül koyuyor, silme tuşu çalışmıyor fn + backspace yaptığım zaman çalışıyor. Bazı tuşlar her zaman olmasa da 2 kere basıyor gibi gibi....

Tam olarak öyle değil aslında. Enter tuşuna bastığım zaman virgül koyuyor, silme tuşu çalışmıyor fn + backspace yaptığım zaman çalışıyor. Bazı tuşlar her zaman olmasa da 2 kere basıyor gibi gibi....
FN + Del yapip klavyeyi sifirlamayi dener misiniz? Belki tus sorunu cozulur. Iki kere basma olayi ise PCB kaynakli, klavyede kronik bir sorun bu.

Hayır, maalesef sorun devam ediyor. Klavye ilk geldiğinde aynı sorun olmuştu sonra kendi kendine çözüldü. Fakat bir süre sonra aynı sorun devam etmeye başladı ve yaklaşık 1 senedir bu şekilde kullanıyorum ve can sıkmaya başladı.

Hayır, maalesef sorun devam ediyor. Klavye ilk geldiğinde aynı sorun olmuştu sonra kendi kendine çözüldü. Fakat bir süre sonra aynı sorun devam etmeye başladı ve yaklaşık 1 senedir bu şekilde kullanıyorum ve can sıkmaya başladı.
Aygit yoneticisindeki tum klavyele driverlarini kaldirip bilgisayari yeniden baslattiniz mi? Belki onceki klavyeyle alakali bir sorundur.

Bilgisayarın diline bak ondan olma olasılığı var ama öyle gözükmüyor ya da klavyede sıkıntı vardır yazılımı varsa ondan olabilir.

Geri
Yukarı