Mekanik klavye zemine göre hissiyat veriyor

melisadoa

Femtopat
Daha fazla  
Klavyeyi mouse pad'in üzerine koyduğumda farklı tahta masanın üzerine koyduğumda farklı bir his veriyor. Neyin üzerine koymam gerek? Tahtanın üzerinde yani sadece masa olduğu zaman daha iyi geldi bana.

Mekanik klavyenin altına fazla çıkacak gürültülü sesi sönümleyecek bir katman koymak daha iyidir. Switch'lerin sesi gelir bu sayede bastığındaki gelen vurma sesi yayılmaz.

Ben açıkçası çok gürültü sevmem ve Switch'lerin kendi sesi daha hoş gelir altına mouse pad koyarım zevkler renkler meselesi kısaca.

Klavyede altına koyacağınız malzemeden içerisinde kullanılan malzeme kadar neredeyse her şey sesi etkiliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Mekanik klavyenin altına fazla çıkacak gürültülü sesi sönümleyecek bir katman koymak daha iyidir. Switch'lerin sesi gelir bu sayede bastığındaki gelen vurma sesi yayılmaz.

Ben açıkçası çok gürültü sevmem ve Switch'lerin kendi sesi daha hoş gelir altına mouse pad koyarım zevkler renkler meselesi kısaca.

Klavyede altına koyacağınız malzemeden içerisinde kullanılan malzeme kadar neredeyse her şey sesi etkiliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Altında bir şey varken daha yumuşak bir basım oluyor. Altında bir şey yokken daha sert bastığını hissediyorsun. Bu yüzden bir şey olmadan kullanıcam sanırım. Evde sesten rahatsız olacak birisi yok çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı