Mekanik klavyeler arızalanıyor mu?

emir çetin

Decapat
Daha fazla  
Mekanik klavye alacağım ve bazı yorumlarda çift tıklama oluyor 1.5 sene sonra veya aşınıyor siliniyor vs. yazılar var. 1000TL vereceğim fakat 1 sene sonra 2 sene sonra başıma bu tip olaylar gelip param çöpe gidecekse ne anlamı var bu işin? Size almaya değer mi yoksa vaz mı geçmeliyim?

Mekanik klavye alacağım ve bazı yorumlarda çift tıklama oluyor 1.5 sene sonra veya aşınıyor siliniyor vs. yazılar var. 1000TL vereceğim fakat 1 sene sonra 2 sene sonra başıma bu tip olaylar gelip param çöpe gidecekse ne anlamı var bu işin? Size almaya değer mi yoksa vaz mı geçmeliyim?

1.5 yıl önce Blue Switch klavye aldım hala sapasağlam.

Ucuz etin yahnisi...

1500TL+ klavyelerde çift tıklama olacağını sanmıyorum.

ASUS TUF GAMING RA05 K3 D/RD Red Switch Türkçe RGB Mekanik Gaming Klavye| ITOPYA.COM bunu almayı düşünüyordum iyi de bir indirimi var :)
1 yıl önce 120 TL'ye Blue Switch klavye aldım hiçbir şeyi yok. Biraz şans, biraz kullanıma bağlı.

Sinirli bir insan değilim FPS oyunu oynasam da öyle vurup kıran biri değilim kullanımdan sorun çıkmaz diye düşünüyorum.

Hocam hatta bi düşündüm %100 şans işi, benim klavyeye kola, kolonya, ayran, dondurma falan dökülmüştü hiç bir şey olmadı.
teknolojide arıza kaçınılmaz oluyor tabii ama para boşa gitmezse sıkıntı yok :) ucuz mallar değil. 100tl olsa amaan derim geçerim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı