Mekanik klavyeler çok mu farklı hissettirir?

Ali kerimov

Hectopat
Makaleler
1
Yakın zamanda sanırım mekanik klavye alacağım ve sessiz olması için liner almağı planlıyorum, daha önce hep laptop klavyesi kullandım alışması zor mudur ya da çok mu farklı hissettiriyor?

Yakın zamanda sanırım mekanik klavye alacağım ve sessiz olması için liner almağı planlıyorum, daha önce hep laptop klavyesi kullandım alışması zor mudur ya da çok mu farklı hissettiriyor?
Aşırı büyük fark olur 2 3 güne alışırsınız ama aldığınız zevk 3 katına çıkar.

Hissiyatı daha sert olur, bastığınızı daha iyi hissedersiniz onun dışında hissiyat tarafında fark yok.

Hocam açıkçası benim özel bir ilgim var mekanik klavyelere. Normal klavye kullanmak çok zevksiz geliyor. Fakat red Switch'e sahip klavyemi kullanırken bastığım her tuştan ayrı bir zevk alıyorum. Zevk meselesi.

Ben uuczken Redragon 552 aldım ama bana hissiyatı pek iyi gelmedi. Şuanlık onu bir kenara kaldırdım eski membran Bloody ile devam ediyorum.

Geri
Yukarı