Çözüldü Mekanik klavyenin bozuk olduğu nasıl anlaşılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

rider 99

Decapat
Daha fazla  
Yakın zamanda GTX marka mekanik bir klavye aldım. Bugün merakdan aynı anda kaç tane tuşa bastığını test etmek için birçok siteye girdim klavyem aynı anda Max 6 tuşa bastı. Benim bildiğim kadarıyla mekanik klavye aynı anda tüm tuşlara basabiliyor. R benim klavyemin aynı anda Max 6 tuşa basması normal mi? Bozulmuş olma ihtimali var mı?

Son düzenleme:
Çözüm
Hayır. Mekanik klavyelerdeki Anti-Ghosting üründen ürüne değişebilir ve genelde 7-8 civarlarındadır. Normal bir durum.
Hayır. Mekanik klavyelerdeki Anti-Ghosting üründen ürüne değişebilir ve genelde 7-8 civarlarındadır. Normal bir durum.
klavyemin kutusunda fullanti ghosting for better feeling of touch yazıyor yanlış anlamadıysam klavyenin full anti ghosting özelliği olduğunu söylüyor

Klavyemin kutusunda fullanti ghosting for better feeling of touch yazıyor yanlış anlamadıysam klavyenin Full Anti-Ghosting özelliği olduğunu söylüyor

Klavyeniz ne? GTX falan bir şeyler demişsiniz de marka model söyler misiniz? Ortalama bir klavyeyse durum gayet normal. Mesela baksak her klavyenin kutusunda 50 milyon basma ömrü vardır yazısı mevcuttur ama bunlar kandırmacadan ibaret pazarlama tuzaklarıdır.

Klavyeniz ne? GTX falan bir şeyler demişsiniz de marka model söyler misiniz? Ortalama bir klavyeyse durum gayet normal. Mesela baksak her klavyenin kutusunda 50 milyon basma ömrü vardır yazısı mevcuttur ama bunlar kandırmacadan ibaret pazarlama tuzaklarıdır.

Tekrar söylüyorum normal bir durum. Dünyanın en iyi klavyesinde bile böyke gelişmiş bir teknoloji yok diye biliyorum. Belki vardır orası başka ama sizin durumunuz gayet normal.

Geri
Yukarı