Mekanik oyuncu klavye önerisi

eemir99

Hectopat
Daha fazla  
Esenlikler, 1500 TL e kadar bütçem var. Mekanik klavyeler hakkında çok az bilgi sahibiyim. Bana her türlü e-spor Online oyunları FPS, MOBA vs... Veya offline her tür oyun türlerinde sorun çıkarmayacak sorunsuz oynatacak. Rahatsız edici tuş sesi olmayan (geceleri yanımda uyuyanlar oluyor) uzun süre kullana bileceğim bir "mekanik klavye" önerebilir misiniz? Rica etsem?
Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:

2. nin bilek desteği daha rahat. Ama sesi rahatsız eder mi bir şey diyemeyeceğim. Bireysel bir şey. Ben yine de red switch almanızı öneririm.

2.nin bilek desteği daha rahat. Ama sesi rahatsız eder mi bir şey diyemeyeceğim. Bireysel bir şey. Ben yine de Red Switch almanızı öneririm.

Çok teşekkür ederim.

Önerim;
Razer Huntsman
HyperX Pudding PBT Tuş Takımı
Hunstman ses yapacaktır, Cherry Blue kadar olmasa da ses yapar. Kırmızı anahtarlar da ses yapar bu arada, sadece o klik sesi olmadığından daha sessiz olduğu düşünülür.
Lineer anahtarlı;
Razer Huntsman Tournament Edition
Bundan alırsanız Türkiye'ye yaklaşık 1350TL'ye geliyor. Bununla birlikte tuş takımı almanıza da gerek yok zaten PBT tuş takımı kullanıyor klavye.
İncelemesi için;
Razer Huntsman Tournament Edition İncelemem

Önerim;
Razer Huntsman
HyperX Pudding PBT Tuş Takımı
Hunstman ses yapacaktır, Cherry Blue kadar olmasa da ses yapar. Kırmızı anahtarlar da ses yapar bu arada, sadece o klik sesi olmadığından daha sessiz olduğu düşünülür.
Lineer anahtarlı;
Razer Huntsman Tournament Edition
Bundan alırsanız Türkiye'ye yaklaşık 1350TL'ye geliyor. Bununla birlikte tuş takımı almanıza da gerek yok zaten pbt tuş takımı kullanıyor klavye.
İncelemesi için;
Razer Huntsman Tournament Edition İncelemem

Çok teşekkürler, hemen bakıyorum bugün içinde sipariş vereceğim. Hepsi çok güzel hangisini alsam acaba :)

Çok teşekkürler, hemen bakıyorum bugün içinde sipariş vereceğim. Hepsi çok güzel hangisini alsam acaba :)
Hangisini alirsaniz alin, yaninda PBT tus takimi almayi unutmayin. Bir klavyeye o kadar para verip ABS tus kullanmak pek mantikli degil. Ben de ayni klavyeler arasinda kalip Hunstman TE secmistim, hic pismanlik duymadim.

Hangisini alirsaniz alin, yaninda pbt tus takimi almayi unutmayin. Bir klavyeye o kadar para verip abs tus kullanmak pek mantikli degil. Ben de ayni klavyeler arasinda kalip hunstman te secmistim, hiç pismanlik duymadim.

Yani siz klavyenin içerisinde bulunan tuş takımına ek olarak PBT tuş takımı almayı öneriyorsunuz. Bir de önerdiğiniz klavyeler yurt dışı gümrük olayları ile inanın ki hiç ugraşamam. Acaba Türkiye'de satılan mekanik klavyeler arasında bir öneri yapamaz mısınız rica etsem? Hepsiburada, İtopya vs gibi?

Geri
Yukarı