Mekanikten membrana geçilir mi?

Mekanik benim için şok saçma bir tercih ama membrana geçiyorsan 3 yıldır kullandığım G103 şiddetle öneririm. Parasına göre şaheser ve kullanışı çok iyi bilek destekli yazılımla, ayarlanabilir tuşlarıyla. En önemlisi bütçe dostu bir ürün.

Mekanik benim için şok saçma bir tercih ama membrana geçiyorsan 3 yıldır kullandığım G103 şiddetle öneririm. Parasına göre şaheser ve kullanışı çok iyi bilek destekli yazılımla, ayarlanabilir tuşlarıyla. En önemlisi bütçe dostu bir ürün.
G103 piyasada satışta değil maalesef.

Sorum saçma gelebilir ama o fiyatlara 3 ayda çöp olacak mekanik klavyeler alacağıma membrana dönerim, daha mantıklı gibi geliyor.

HyperX alloy Core, K55 RGB Pro XT veya Razer Cynosa V2 gibi klavyeler hakkında bilgisi olan var mı?
Gamenote KB435L kesinlikle önerimdir. Zamanında aldığımda şüpheyle yaklaşmıştım ama cidden kaliteli bir klavye. Geçen eski membran klavyemi indirdim denemek için ve eskiden normal gelen basım hissiyatı aşırı kötü geldi mekaniğe alıştığım için. Bu bütçede membran alınacak olsa bile en azından kaliteli bir ürün bakmanızı tavsiye ederim. K55 RGB Pro XT arkadaşım kullanıyor çok memnun.

Kalitesiz bir mekanik klavye almaktansa, kaliteli bir membranlı klavye almak mantıklıdır. Her malın bir ederi vardır. Eğer membranlı fiyatına mekanik olduğu iddia edilen klavyeler varsa, emin olun ki büyük zaaflarla geliyordur. Yapması gereken işi de doğru yapamaz, ömrü de çok uzun olmaz.

Geri
Yukarı