MemCompression mavi ekran hatası

Komanche

Femtopat
Arkadaşlar sürekli olarak mavi ekran hatası alıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Bilgisayar açılırken, açıldıktan sonra çalışırken, farklı zamanlarda olur olmaz mavi ekran veriyor.
Minidump dosyası linktedir.

Şimdiden çok teşekkürler.
@Murat5038

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sorunun kesinlikle SSD den kaynaklandığını gösterir mi?
Türkçe anlamıyorsanız İngilizce veya diğer dillerde yazalım istersen?
Yukarıda ne yazmışım iyice bir oku bakalım.

Pardon da sen kendini ne sanıyorsun birader.
Ne biçim konuşuyorsun.
İyi ki bir yardım istedik demedigini bırakmadın, pişman ettin istediğimize.
Etme kardeşim sen kimseye yardım felan.
Anca ego kasiyorsun.
Yazdığını okudum anladım. Ama sen benim yazdığımı tam okumadan aşağılayıcı yorum yapıyorsun.
Seni önce forum yönetimine sonra Allah a havale ediyorum.
Daha da bu forumdan yardım istemem.

Pardon da sen kendini ne sanıyorsun birader.

İlk olarak mavi ekran analizinde @Murat5038 hocamdan daha iyisini henüz görmedim. Recep Baltaş hocam bile daha az bilgilidir diyebilirim yani o kadar. Ayrıca sadece bir üye ile tartışan herkes bir daha gelmeyeceğim derse ne olur? Tek minidump okumayı bilen o değil. Ben de okuyorum fakat o benden çok daha detayı öğreniyor. Siz en iyisi dediklerini yapın yeter.

Daha ne diyelim anlamıyorum ki bazı kişiler gerçekten kaşınıyor. Doğru düzgün mesaj yazıyoruz ona da yok egodur yok ne sanıyorsun filan. Almanca yazılı programdan görüntü veriyor, SSD sorunlu diyoruz anlamıyor başka dilde yazalım diyorum ana dilin farklıysa saçma sapan mesajla karşılık geliyor, böyle birine daha niye yardım edelim birde beni suçluyor bu tipler. Kendileri ego manyağı kendilerini bir şey zannediyor bana sallıyorlar birde.

Bir kulaktan giriyor bir kulaktan çıkıyor sallayın biraz daha :) Okumayı ve saygıyı öğrendikten sonra, bilgisizliklerini kabul ettikten sonra herkese yardım ederim ve ediyoruz.
Sağlıcakla istediğin kişiden yardım istersin artık.

Geri
Yukarı