Meme token coinleri gelecekte birçok sıfırlarını atabilir mi?

TheJovenshire

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yani demek istediğim bol sıfırlı coinler çok küçük meme coinler elimde adet olarak bol bol tuttuğum bir coin var bol sıfırlı belki az çok tahmin edebilirsiniz. Şimdi insanlar 100 lira 10 lira ayırt etmeden atıyor ve 3-5 yıl bekletiyor. Zengin olma hayalleri kuruyorlar. Bu kadar kişi nasıl zengin olur eğer sıfırlarını atarsa diyelim ayrıca mantıken yakın ya da uzun vade de bu coinler 0.1 cent 1 lira gibi değerlere matematiksel olarak ulaşabilir mi bunu da merak ediyorum bir de kısa ya da uzun vade dinlemeden kısa vade de bu değerlere ulaşma şansı var mıdır? Bunun hakkında düşüncelerinizi ve yanıtlarınızı bekliyorum.

@kino en azından benim coin biraz daha güven veriyor diğerlerine göre yani silineceğini düşünmüyorum son zamanlarda iyi reklamını yaptı ayrıca yakın önemde yakım haberleri geçiyor önemli 2 borsada da yakın zamamnda listelendi ve yakında bir borsa da daha listeleneceği konuşuluyor merak ettiğim diğer kısımda bir günde 2-3 sıfır atma olasılığı da var mıdır bu meme coinlerin

1 milyar PIG token'e sahibim. Bu da o coinlerden biri sayılır. Öylesine almıştım diyebilirim. Bu tarz coinlerin 1 cent gibi rakamlara ulaşması pek mümkün bir şey değil. 10 sene sonra aldığım borsadan hesabıma bakarım artmış mı diye, o kadar.

@wanetage aslında 10 yıl falan da bekletmiyor yani bir kaç coin 1-2 ay içerisinde müthiş yerlere geldi mesela gala coin var ona bakmanı öneririm gerçekten olayı açıklıyor ama arza da bakabilir orasını bilemeyeceğim
%4000 artan coinlerde gördüm yani ondan merak ettim bunu

Yeni konular

Geri
Yukarı