MEMORY MANAGEMENT mavi ekran hatası

Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar RAM'im 4 GB'di 2 slot vardı. Yakın zamanda 4 GB daha bellek alıp slot1'e taktım ancak PC'yi açıyorum, Steam'e falan girince mavi ekran hatası alıyorum. Altta da hata kodu MEMORY MANAGEMENT yazıyor

Aldığınız yeni RAM'i çıkarır mısınız? Bakalım sorun çözülecek mi?
Yüksek ihtimal uyumsuz RAM'ler aldın.

İstersen bellek testi yapabilirsin:

Bende de böyle bir sorun vardı ben format atarak çözdüm ve format atmadan önce fotoları yedekleyin ama PC'yi güvenlik moduda calıştırıp yedeklersen yedekleme sırasında sorun çıkıp mavi ekran vermez bir de belki denemişsindir ama PC'yi soğuk tumaya çalış örneğin laptoptaysan kenarlar fanın olmadığı kısımlara kitap koyarak PC'yi yukarıda tut ya da mavi ekran çıktıgında fotoğraf çek ve forumlarda arat bu hata kodunu nasıl çözebiliriz diye.

Artı -3 Eksi
Bende de böyle bir sorun vardı ben format atarak çözdüm ve format atmadan önce fotoları yedekleyin ama PC'yi güvenlik moduda calıştırıp yedeklersen yedekleme sırasında sorun çıkıp mavi ekran vermez bir de belki denemişsindir ama PC'yi soğuk tumaya çalış örneğin laptoptaysan kenarlar fanın olmadığı kısımlara kitap koyarak PC'yi yukarıda tut ya da mavi ekran çıktıgında fotoğraf çek ve forumlarda arat bu hata kodunu nasıl çözebiliriz diye.
cevabınız için teşekkürler ama ben çok uğraşmıyım dedim rami çıkarıp iade ettim
Aldığınız yeni RAM'i çıkarır mısınız? Bakalım sorun çözülecek mi?
Yüksek ihtimal uyumsuz RAM'ler aldın.

İstersen bellek testi yapabilirsin:
rami çıkardım oldu iade ettim rami

Geri
Yukarı