Çözüldü MEMORY_MANAGEMENT Mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Steve Rogers

Kilopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Meslek
.
Merhaba, daha deminden PC'yi kapat tuşuna bastım ve Steam açık olduğundan dolayı kapatılamıyor dedi. Ben de "yine de kapat" dedim ve mavi ekran verdi ve başlıktaki hata yazıyordu. Minidump dosyalarını paylaşmak gerekiyormuş, Minidump.

Yardım eden herkese tüm içtenliğimle teşekkürlerimi iletiyorum.

Pek yardımcı olamayacağım ama bende biraz önce mavi ekran hatası aldım ve konu açtım. Hemen sonuca atlamak istemiyorum ama benim tahminim Microsoft'tan kaynaklandığı. Bu kadar fazla kişinin aynı anda mavi ekran almasının tesadüf olacağını zannetmiyorum.

Pek yardımcı olamayacağım ama bende biraz önce mavi ekran hatası aldım ve konu açtım. Hemen sonuca atlamak istemiyorum ama benim tahminim Microsoft'tan kaynaklandığı. Bu kadar fazla kişinin aynı anda mavi ekran almasının tesadüf olacağını zannetmiyorum.

İlk defa mavi ekran hatası aldım, şaşırdım açıkçası.

Merhaba, daha deminden PC'yi kapat tuşuna bastım ve Steam açık olduğundan dolayı kapatılamıyor dedi. Ben de "yine de kapat" dedim ve mavi ekran verdi ve başlıktaki hata yazıyordu. Minidump dosyalarını paylaşmak gerekiyormuş, Minidump.

Yardım eden herkese tüm içtenliğimle teşekkürlerimi iletiyorum.
En son ne zama guncelleme yaptın? registryi hiç elledin mi?

İlk defa mavi ekran hatası aldım, şaşırdım açıkçası.
Aslında bahsettiğiniz hatayı daha önceden almıştım ben ancak dediğim gibi Minidump dosyası analiz etmek ve benzeri konularda bilgim olmadığından boş akıl vermek istemiyorum. Benim sorunum RAM hızımdan kaynaklı idi. 3200'den 3000'e düşürünce sorunum kalmamıştı ancak dediğim gibi uzman değilim ve sizin durumunuz daha farklı gibi geldi bana.

Ekran karti eski mi?
Suruculer dâhil bi guncelleme yapin.

1660S ekran kartı. Ekran kartı driver'ı güncel.

Adsız.png

Windows Update'de de güncelleme yok.

Geri
Yukarı