MEMORY_MANAGEMENT mavi ekran hatası

TheAny

Megapat
Makaleler
13
Merhaba,

Uzun zamandır başıma gelmediği için, şimdi mavi ekranı gördüğümde bir tık korktum. Bu yüzden doğrudan bir konu oluşturayım dedim.

İnternette gezinirken gerçekleşti ve "MEMORY_MANAGEMENT" hatası verdi.

Minidump dosyası:

Sistem özellikleri: Ryzen 5 3600X, 16 GB RAM, 2060 Super, 256 GB Samsung 970 EVO Plus, 2 TB Seagate Barracuda.
İşletim sistemi: Windows 10 | 21H1.

Son düzenleyen: Moderatör:
HDD Sentinelden disklerinizin sağlık durumunu paylaşınız.
Tabii.

Screenshot_110.png
Screenshot_111.png
Screenshot_112.png

Disklerde bir sorun gözükmüyor ama sorun HDD kaynaklı oluyor olabilir. Çünkü HDD'iniz sorunlu bir model.

Page file dosyayı HDD'de mi? Yani disk belleği dosyası. Buna bakmak için denetim masasından sisteme gelin. Buradan gelişmiş sistem ayarlarına girip performansa gelin. Buradan gelişmişe girip sanal bellek yerinden bakabilirsiniz.

Disklerde bir sorun gözükmüyor ama sorun HDD kaynaklı oluyor olabilir. Çünkü HDD'iniz sorunlu bir model.

Page file dosyayı HDD'de mi? Yani disk belleği dosyası. Buna bakmak için denetim masasından sisteme gelin. Buradan gelişmiş sistem ayarlarına girip performansa gelin. Buradan gelişmişe girip sanal bellek yerinden bakabilirsiniz.
Pagefile HDD'deymiş. Otomatik olarak D: diskine pagefile ayarlamış. Bunu C:'ye aldım. Sanırım bu sorunu çözecektir?

Yeni konular

Geri
Yukarı