MEMORY_MANAGEMENT mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10
Merhaba. Tahmininiz doğru.

Kod:
ADDITIONAL_DEBUG_TEXT:  Memory Manager detected corruption of a pagefile page while performing an in-page operation.
The data read from storage does not match the original data written.
This indicates the data was corrupted by the storage stack, or device hardware.

CUSTOMER_CRASH_COUNT:  1

PROCESS_NAME:  MemCompression

PAGE_HASH_ERRORS_DETECTED: 1

HD Tune indirip "Quick Scan" kapalı şekilde "Error Scan" yapın.
Test sonuçlarını ve Health sekmelerini paylaşın. Her disk için ayrı ayrı yapmanızı istiyorum.

Merhaba. Tahmininiz doğru.

Kod:
ADDITIONAL_DEBUG_TEXT:  Memory Manager detected corruption of a pagefile page while performing an in-page operation.
The data read from storage does not match the original data written.
This indicates the data was corrupted by the storage stack, or device hardware.

CUSTOMER_CRASH_COUNT:  1

PROCESS_NAME:  MemCompression

PAGE_HASH_ERRORS_DETECTED: 1

HD Tune indirip "Quick Scan" kapalı şekilde "Error Scan" yapın.
Test sonuçlarını ve Health sekmelerini paylaşın. Her disk için ayrı ayrı yapmanızı istiyorum.
Hocam yaptım fakat yemyeşil sonuçlar. Bir sıkıntı yok.

1670009445548.png
1670009453743.png

Bu sorunu bende yaşıyorum ara ara. Ramler'de problem yok benim. 50 kere test ettim çünkü Memtest ile. Bu sorunu başka bir şey tetikliyor bence.
Bu hatayı Eski bilgisayarımda alıyordum bir zamanlar. Sorun PSU kablosunun tam oturmamasıydı. Oturttuktan sonra birdaha yaşamamıştım saçma gelebilir ama böyleydi.

Bu hatayı eski bilgisayarımda alıyordum bir zamanlar. Sorun PSU kablosunun tam oturmamasıydı. Oturttuktan sonra bir daha yaşamamıştım saçma gelebilir ama böyleydi.

Vallahi hocam sistem de en ufak bir sorun yok. Aylardır sorunsuz kullanıyordum bir anda böyle yapmaya başladı. Şu an 1 gündür sistem açık yine mavi ekran vermedi. Dalga geçiyor sistem benimle :)

Geri
Yukarı