Çözüldü MEMORY_MANAGEMENT Mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 7

Burak C

Hectopat
Drive

Windows 7 MEMORY_MANAGEMENT mavi ekran hatası alıyorum.
.dmp dosyası yukarıdadır. Yardımcı olursanız sevinirim.

Not: Memtest86 testleri sorunsuz, test yapın demeyiniz.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    20,7 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Minidump dosyanızı analiz ettiğime göre, sanırım bu hata Brave Browser kullanmanız ile ilgili. Onu bir süre kullanmayın ve mavi ekran alacak mısınız ona bakın. 😞
Minidump dosyanızı analiz ettiğime göre, sanırım bu hata Brave Browser kullanmanız ile ilgili. Onu bir süre kullanmayın ve mavi ekran alacak mısınız ona bakın. 😞

Çözüm
Teşekkürler cevabınız için. Brave bazen açılmamazlık yapıyordu bu sebeple denemekte fayda var. Bu çıkarımı nasıl yaptınız peki , biraz detaylandırırmısınız, bilmediğim için soruyorum.

Process name mavi ekran aldığın sıra açık olan uygulamayı gösteriyor bence onla alakası yok siz ne dersiniz @KojiroHyuga04 @Spyhis @181951
Hocam ben klasörle paylaşılan dosyaları hiçbir şekilde görüntüleyemiyorum.
Benim bilgisayarım ile alakalı bir hata sanırım. Sapıtmaya başladı iyice.

@181951 hocama bırakacağım yorum işini.

Dosyada bir hata var herhalde tam emin olamadım ama [B]FAILURE_BUCKET_ID[/B]: INVALID_KERNEL_CONTEXT_0x1a_411 bellek yönetimi ile ilgili olabileceğini düşündüğüm bucket ID var, Diskle alakalı olabilir RAM'de sorun yoksa. Kontrol derim ama dediğim gibi:
Rich (BB code):
STACK_TEXT:
00000000 00000000 00000000 00000000 00000000 0x0

SYMBOL_NAME: ANALYSIS_INCONCLUSIVE

MODULE_NAME: Unknown_Module

IMAGE_NAME: Unknown_Image

Ayrıca şuradan son sürümü yükle diyebilirim:

Dosyada bir hata var herhalde tam emin olamadım ama [B]FAILURE_BUCKET_ID[/B]: INVALID_KERNEL_CONTEXT_0x1a_411 bellek yönetimi ile ilgili olabileceğini düşündüğüm bucket ID var, Diskle alakalı olabilir RAM'de sorun yoksa. Kontrol derim ama dediğim gibi:
Rich (BB code):
STACK_TEXT:
00000000 00000000 00000000 00000000 00000000 0x0

SYMBOL_NAME: ANALYSIS_INCONCLUSIVE

MODULE_NAME: Unknown_Module

IMAGE_NAME: Unknown_Image

Ayrıca şuradan son sürümü yükle diyebilirim:
Hocam sürücü güncellemesi yaptım fakat grafik işlemcisinin dijital imza onaylanmadı hatası veriyor. Grafik işlemcisini görmüyor. Dijital imza okumayı kapatarak devam etmemi önerirmisiniz yoksa eski sürümü indirmelimiyim daha mı stabil çalışır ?

Hocam sürücü güncellemesi yaptım fakat grafik işlemcisinin dijital imza onaylanmadı hatası veriyor. Grafik işlemcisini görmüyor. Dijital imza okumayı kapatarak devam etmemi önerirmisiniz yoksa eski sürümü indirmelimiyim daha mı stabil çalışır ?
Sürücüyü işletim sistemine uygun olacak şekilde indirdin değil mi? x86/x64

HD Tune website üzerinden disklerinin health sekmelerini at.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı