Çözüldü MEMORY_MANAGEMENT Mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

furkan karaal

Hectopat
Yer
Avcılar
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar uzun bir süredir mavi ekran alıyordum. Genellikle memory management ve bad pool header oluyordu. Ama son zamanlarda sık sık farklı farklı mavi ekran hataları almaya başladım. Harddiski tamamen bicimlendirdim. Windows'u yeniden kurdum ama bir türlü kurtulamadim. Harddiskte 2 tane bad sector var sadece. Ben büyük bir olasılıkla RAM'den kaynaklandığını düşünüyorum. Sizin fikirleriniz neler ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaspersky Rescue Disk ile boot ettiğimde "Could not find kernel image: linux" hatası alıyorum sebebi nedir ?

Not : Arkadaşlar bazen Türkçe kurallarına uyumsuz mesaj yazmamın sebebi telefondan giriyor olmam . Bu konuda özür diliyorum .

Sağlam ve virüssüz bir bilgisayarda isoyu indirip md5 kontrolü yapıp sonra usb veya cd yazıp boot etmeye çalışı. Eğer format atacaksanız rescue yapmanıza gerek yok. Sadece formatı atıp direk Kaspersky IS 2014 kurup sistem ve bellekleri taramanız gerekli.

Arkadaşlar problem RAM'miş. Arkadaşımın Ram'ini denedim sorun yoktu. Yeni ram alacağım. İlgilenen herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı