Çözüldü MEMORY_MANAGEMENT Mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

furkan karaal

Hectopat
Yer
Avcılar
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar uzun bir süredir mavi ekran alıyordum. Genellikle memory management ve bad pool header oluyordu. Ama son zamanlarda sık sık farklı farklı mavi ekran hataları almaya başladım. Harddiski tamamen bicimlendirdim. Windows'u yeniden kurdum ama bir türlü kurtulamadim. Harddiskte 2 tane bad sector var sadece. Ben büyük bir olasılıkla RAM'den kaynaklandığını düşünüyorum. Sizin fikirleriniz neler ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğimiz dosyaları vermeden bilemeyiz elimizde hiçbir bilgi yok. o yüzden biryere bakıp birşey söyleyemeyiz.

System service exception sağolsun bilgisayarı acamiyorum -_-

- - - Güncellendi - - -
iPCiC1S.png

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar şu sorunu en kısa sürede halletmek istiyorum lütfen.

System service exception sağolsun bilgisayarı acamiyorum -_-

- - - Güncellendi - - -
iPCiC1S.png

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar şu sorunu en kısa sürede halletmek istiyorum lütfen.
Kopyala yapıştır ile bulamazsın tabi. Yolu izle bul.

Arkadaşlar sadece mavi ekran olsa iyi Windows'un kendisinde de birşeylik var. Herhangi bir program veya uygulama açmaya kalktığım da durmadan değişik değişik hatalar veriyor. Bilgisayarı yeniden baslatmadan da düzelmiyor.
Şimdi hiç açılmıyor lanet Windows. Windows logosundan sonra ki giriş ekranına gelince ekran durmadan açılıp kapanıyor. ( monitör değil ) Arkadaşlar sorunu hala anlayamadım. Windows 7 yukleyeyim diyorum boot olmuyor. Bilgisayar ölü gibi oldu artık .

Arkadaşlar sadece mavi ekran olsa iyi Windows'un kendisinde de birşeylik var. Herhangi bir program veya uygulama açmaya kalktığım da durmadan değişik değişik hatalar veriyor. Bilgisayarı yeniden baslatmadan da düzelmiyor.
Şimdi hiç açılmıyor lanet Windows. Windows logosundan sonra ki giriş ekranına gelince ekran durmadan açılıp kapanıyor. ( monitör değil ) Arkadaşlar sorunu hala anlayamadım. Windows 7 yukleyeyim diyorum boot olmuyor. Bilgisayar ölü gibi oldu artık .
Kaspersky Rescue ile sistemi boot et, tara ve temizle. Windows 8.1 indir Format atıp mavi ekran alırsan dediğimiz yerden dosyaları paylaş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı