Memtest 64 error at F4F400 ve 3033E00 hataları

Sonradan RAM eklemesi yaptınız mı ve laptop modeliniz nedir?

Laptop modeli ASUS TUF Gaming FX506HC-HN429W
RAM 8 iken 8 daha ekleyip 16 yaptim.

Merhaba, bilgileri verdim. Bir de sorun kesin olarak RAM'de ama ne oldunu bilmiyorum. Mavi ekran veriyor.

My ASUS ile test yaptığımda hata buldu.

Reis acil yardımına ihtiyacım var PC artık açılmıyor. Her actıgımda mavı ekran verıyor. Yardım eder misınız?

Dosya Ekleri

• 17095610528926959927884442340792.jpg
    17095610528926959927884442340792.jpg
    133,7 KB · Görüntüleme: 4
Son düzenleyen: Moderatör:
Sonradan eklediğiniz RAM'i çıkartıp deneyin. Hangi RAM'i aldınız?

Sonradan eklediğiniz RAM'i çıkartıp deneyin. Hangi RAM'i aldınız?

Şu an çıkardım. Bıraz uğraşıyorum bakalım ne olacak. Markası Crucial DDR4 8 GB ve Vatan'da aldım. Arastırmama gore vatandan alanların sıkayeti var mavı ekran verıyor diye.

Şu an çıkardım. Bıraz uğraşıyorum bakalım ne olacak. Markası Crucial DDR4 8 GB ve Vatan'da aldım. Arastırmama gore vatandan alanların sıkayeti var mavı ekran verıyor diye.

Link atar mısınız?

Sisteme göre uyması lazım ama şans, RAM'lerin böyle bir durumu olabiliyor düşükte olsa. İade edip farklı bir RAM alabilirsiniz. Ekstra olarak eğer çıkartınca sonradan olanı açıldıysa CPU-Z ile orijinal gelen RAM'in SPD ve Memory sekmelerini atar mısınız?

Sisteme göre uyması lazım ama şans, RAM'lerin böyle bir durumu olabiliyor düşükte olsa. İade edip farklı bir RAM alabilirsiniz. Ekstra olarak eğer çıkartınca sonradan olanı açıldıysa CPU-Z ile orijinal gelen RAM'in SPD ve Memory sekmelerini atar mısınız?

Gerek kalmadı, teknik servise yolladım. Siyah ekran vermeye başlamıştı.

Geri
Yukarı