MemTest86 ne kadar sürer?

Makaleler
3
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Resimde de göründüğü gibi 10 saatten fazla oldu. Sizce bu yeterli mi? Artık kapatmam lazım. Cevap verebilirseniz sevinirim.

20200714_023930.jpg

Memtest86'nın daha yeni versiyonunu kursaydınız keşke.Normalde test 3 ile 6 saat arasında biter,fakat sizde daha uzun sürmüş.Sisteminizin hızınada bağlı olarak değişebilir.
Yeterli değil. Beklemelisiniz. Bütün bellek daha test edilmiş değil.
Hocam ayrıca 386 adet hatamı var orada benmi yanlış gördüm?🧐

Son düzenleme:
Memtest86'nın daha yeni versiyonunu kursaydınız keşke. Normalde test 3 ile 6 saat arasında biter, fakat sizde daha uzun sürmüş. Sisteminizin hızınada bağlı olarak değişebilir.

Hocam ayrıca 386 adet hatamı var orada benmi yanlış gördüm?🧐

Dünyanin hatası var doğru gördünüz.

En son çektiğim fotoğraf buydu bilgisayarın sesinden uyuyamadım ve kapattım. Tek çözüm RAM'leri değiştirmek mi?

Dosya Ekleri

• IMG_20200714_031135.jpg
    IMG_20200714_031135.jpg
    521,5 KB · Görüntüleme: 133
Dediğim gibi yani aşırı fazla hata vermiş. İllaki bir şey vardır. O yüzden değiştir bence.

Hocam bilgisayar çok eski içinde 2 GB Kingston RAM'ler vardı 2 GB az diye internetten aynı model bir RAM aldık (herhalde replika) sorun hangisinde benim anlama şansım var mı?

Teker teker test yap yani ilk 1. ram takılı olsun başka ram takılı olmasın öyle test yap sonra onda çıkarsa 2. ramde de aynı öyle test yap işte belli olur.

Geri
Yukarı