Memtest86'da 20k hata

Da-v4.5 sisteme benziyor. Aynısından bende de var PSU sorunlu çıktı. Ucuz etin yahnisi yenmiyor.

Daha yeni stabil sürümler var güncelleyip dene istersen bir de. Ürünün ASUS destek sayfasından sürümü indirip flash belleğe at. BIOS'tan "EZ Flash Utility" aracını kullanarak sürümü güncelle.

En güncel olanı kurdum ama 20K'dan 15K'ya düştü hata sayısı.

Bir de bu kadar fazla hata vermesi normal mi?

Aynen o sistemi aldım. Tamamdır dediğinizi uygulayıp tekrar deneyeceğim ama bir şey değişmeyecek gibi RAM'lerde 20k hata cok bence.
Dediğiniz gibi anormal sayıda hata vermiş, arızalı olma ihtimali yüksek, ama yine de AGESA 1.2.0.3'lerde bir BIOS yükleyip test edin. Benim RAM'ler AGESA yüzünden hata vermişti.

DA-V4.5 vakası derken? Neyinden şikayetçi oluyorsun onu anlamadım. SSD dışında kötü bir parça yok sistemde.
Bu sistemle sorun yaşayan çok fazla kullanıcı var. Sistemin özellikleri fiyatına göre gayet iyi. Şikayetçi olduğum şey ise her bileşen ayrı ayrı iyi olmasına rağmen bir araya geldiklerinde düzgün çalışmamaları. Benim sistemin PSU sorunlu çıktı, konu sahibi arkadaşın RAM'ler problemli çıkmış. Donanım arşiv forumda da bizim gibiler var.

Bu sistemle sorun yaşayan çok fazla kullanıcı var. Sistemin özellikleri fiyatına göre gayet iyi. Şikayetçi olduğum şey ise her bileşen ayrı ayrı iyi olmasına rağmen bir araya geldiklerinde düzgün çalışmamaları. Benim sistemin PSU sorunlu çıktı, konu sahibi arkadaşın RAM'ler problemli çıkmış. Donanım arşiv forumda da bizim gibiler var.

Benim iş çözüldü PC'yi Beylikdüzü mağazasına götürdüm her parçaya test yaptılar RAM'ler sorunlu cıktı direkt ellerinde var diye değiştirip gün içinde teslim ettiler şu an bir sorun yok.

@124629

Bu sistem çok garip gerçekten, RAM hatalarını evet duydum ama testleri temiz çıkıp da patlak veren sistemler de var.

@124629

Bu sistem çok garip gerçekten, RAM hatalarını evet duydum ama testleri temiz çıkıp da patlak veren sistemler de var.
Az önce servisi aradım konuştum tekrar servise gönderin dediler. Bu bilgisayar sürekli servise mi gidip gelecek bununla mı uğraşacağım iade etmek istiyorum dedim. İade alamıyoruz toplama sistemlerde dedi. Kafayı sıyıracağım.

Az önce servisi aradım konuştum tekrar servise gönderin dediler. Bu bilgisayar sürekli servise mi gidip gelecek bununla mı uğraşacağım iade etmek istiyorum dedim. İade alamıyoruz toplama sistemlerde dedi. Kafayı sıyıracağım.

Tekrar servise gönderip her şeyini tam istediğini söyle, İtopya'nın burada müşterilerinin yanında olması lazım.

Genelde RAM patlak veriyor bu sistemlerde, bilgisayarcıda falan farklı bir DDR4 RAM ile bi' deneme yapın.

Tekrar servise gönderip her şeyini tam istediğini söyle, İtopya'nın burada müşterilerinin yanında olması lazım.

Genelde RAM patlak veriyor bu sistemlerde, bilgisayarcıda falan farklı bir DDR4 RAM ile bi' deneme yapın.
Keşke İstanbul'da yaşasaydım diyorum. Bu bilgisayar tıkırında çalışana kadar İtopya'yı sabah onlarla açar akşam onlarla kapatırdım.

Geri
Yukarı