MEmu öykücünün temel süreci sona erdi hatası

Habibcan

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba öncelikle sorunu anlatmakla başlayayım sorun şuki benim bilgisayarımı bir bilgisayarcıya götürmüştüm Windows 10 Pro temiz kurulum 4+4 GB RAM işlemci termal macunu sürümü işlemleri yapıldı ve bilgisayar elime geçince oyunları yüklemeye başladım taki SonOyuncu hata verene kadar ilk yüklediğim oyundu ve oyunun Launcher kısmında Minecraft hazırlanamadı gibi bir sorun alıyordum crftrise yüklemeye karar verdim crftrise ise beyaz ekran verip atıyordu sonra BlueStacks indirip car parking multiplayer oynamaya karar verdim BlueStacks açılmıyordu araştırdım ve MEmu'yu buldum onu da az önce yükledim açtım car parkingi yükledim ve ne göreyim hata hata şöyle oyun açılıyor sonra loading deyip ekran kendini yenileyip 2 ekran yaparak buga giriyor Alt Tab yapınca ise öykücünün temel süreci sona erdi hatası veriyor sürücüleri mi güncelleyecektim fakat Windows 10 da zaten güncel gelmesi gerekiyor ve driver pack Driver Booster gibi uyglar PC'ye zarar veriyor diye duymuştum ve kendim elle yüklemeye karar verdim fakat doğru dosyaları bulabildiğime emin değilim alta sistemi bırakıyorum.
Windows 10 Pro 64 Bit.
GT 520M.
Intel m 380 2.53 GHz.
8 GB RAM.
HS-SSD-minder 120G.
ASUS Aspire 5742g.
Acer laptop.

Yeni konular

Geri
Yukarı