MeMu Player güvenilir mi?

YunusErtgrul

Hectopat
MeMu Player uygulamasını indirip başlatınca otomatik. Vır uzantısına dönüyor ve dosyayı taratınca 17 tane kötü dosya çıkıyor SS olarak koyacağım. Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    12,1 KB · Görüntüleme: 3.050
Son düzenleyen: Moderatör:
MEmu yazılımı açık ve net virüslüdür. Kesinlikle tavsiye etmem, bilgisayara reklam virüsü bulaştırıyor genellikle. En azından çoğunlukla bu virüsü bulaştırdığını gördüm. Bilgisayara indirdiyseniz bilgisayarınızı Malwarebytes ve Kaspersky ikilisi ile taratmanızı öneririm. Yüklemediyseniz de köşeden dönmüşsünüz diyebilirim. Android emülatör olarak BlueStacks'ya da Nox kullanın derim. Onlar çok daha güvenilirdir.

Benim bilgisayarımda sürekli uyarılar çıkıyordu; "tehdit bulundu" diye. Ben ilk başta önemsemedim, sonradan Google'ya; "MEmu güvenilir bir uygulama mı?" yazdım. Sonra virüs bulaştırıyor gibi bir sürü yorum çıktı. Ucuz paçayı sıyırdım.

Ben mumu App Player kullanıyordum Laptop'ta. beIN sports izlemek için kullanıyordum. Maç vardı. Yeni PC'ye kurayım dedim. Kurdum. Restart dedi. Bir de ne göreyim. Kendi araban üzerime geliveriyor. Şaka şaka. PC açılırken Windows yüklenme şeyi çıkmazdı. ASUS logosu çıkar, hemen açılırdı. 10saniye o yükleniyor'u bekledim. Çok yavaşlatıyor.
Memuyu baslangıçtan kaldir. 10 saniyen oldu sana 1 dakika.
k
MeMu Player uygulamasını indirip başlatınca otomatik. Vır uzantısına dönüyor ve dosyayı taratınca 17 tane kötü dosya çıkıyor SS olarak koyacağım. Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkür ederim.
kardes kendi sitesinden indir

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı