Mentor-fox nasıl?

koniker

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, İtopya'nın yeni çıkardığı şu mentor fox sistemini gördüm -> MENTOR-FOX/Intel Core i3 12100F/ASUS GeForce RTX 3060 DUAL V2 OC 12GB/16GB DDR4/512GB M.2 NVMe SSD/Geforce RTX RayTracing PC |ITOPYA.COM
Yorumlara ve değerlendirmelere baktığımda herkes F/P iş görür gayet güzel tarzında yazmış ama birincil ağızdan size sormak istedim.
Aslında fazla oyun oynamam fakat oyunlarda sağlam FPS değerleri sunan bir bilgisayarın genel fonksiyonlarını da rahatlıkla sağlayabileceği görüşündeyim.
Oynarsam LoL, GTA 5, CS, Fortnite, PUBG ve belki RDR2 oynarım bu bilgisayarda yani çok çok.
Değerlere baktım i3 12100F ile gayet uyumlu çalışıyor RDR2'de ultrada 60FPS aldığını gördüm.
Ekstra olarak After Effects vs de çalışıyorum onun için de sorun yaratmaz sanırsam render alırken vs.

Ve son sorum İtopya'dan aldığım bu kasa kaç güne gelir sizce ve stoklar yarına kadar biter mi fazla bir ilgi var çünkü sanırsam ama sistemde 1 gün önce çıkmış. Bu kadar hızlı tükeneceğini sanmıyorum.

Teşekkürler iyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
PSU hariç gayet iyi sistem, PSU bir süre iş görür ancak markası çok iyi olmadığı için indirim dönemlerinde 550W kaliteli bir PSU alınıp değiştirilirse çok daha güzel olacaktır.

Ekstra olarak After Effects vs de çalışıyorum onun için de sorun yaratmaz sanırsam render alırken vs.

Evet yaratmaz, 3060 bu konuda güzel bir karttır.

İtopya'dan aldığım bu kasa kaç güne gelir

Yoğunluğa göre değişiyor ancak genelde 3-4 gün içinde hazırlanıp yollanıyor, gelmesi vs. 7-8 günü bulabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı