Technopat'ta gerçek tipini merak ettiğiniz kişiler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dark Tower'ı bir daha etiketleyeyim. Az önce yanlış birine etiket gitmiş. @26318

@Onur Altuğ Sever
@Onur Altuğ Sever kendi suratını profil fotoğrafı yapmıştı bir ara. Hatta, 'bu şekilde samimi forum ortamında fotoğrafımı paylaşmakta sorun görmüyorum.' Gibi bir mesajını okumuştum yanlış hatırlamıyorsam. :)

@Onur Altuğ Sever kendi suratını profil fotoğrafı yapmıştı bir ara. Hatta, 'bu şekilde samimi forum ortamında fotoğrafımı paylaşmakta sorun görmüyorum.' Gibi bir mesajını okumuştum yanlış hatırlamıyorsam. :)

Doğru hatırlıyorsun. Yine öyle olsun. :D

3 yıl önce yapılan troll'ü ne abarttınız be sizi gidi yeni yüzler. :D Geleli 6 ay olmamış, Jira'yı ifşalamakla meşgul. Ne kadar boş beleşler var bu forumda anlamak güç :D Gel özele, karşılıklı tanışalım. Tabii ki cesaretin varsa.

Profilinin %80'i trolle dolu tiplemelerin de işine geliyor bunlar. :D

Beni tanıyan tanır, 2 kere modluk yaptım ve o mesajımı silmedim. Ben arkasında duramayacağım hareketler yapmam gençler, rahat olun. Hala prim kasacak varsa kassın, zararınız bana değil, kendinize.

3 yıl önce yapılan troll'ü ne abarttınız be sizi gidi yeni yüzler. :D Geleli 6 ay olmamış, Jira'yı ifşalamakla meşgul. Ne kadar boş beleşler var bu forumda anlamak güç :D Gel özele, karşılıklı tanışalım. Tabii ki cesaretin varsa.

Beni tanıyan tanır, 2 kere modluk yaptım ve o mesajımı silmedim. Ben arkasında duramayacağım hareketler yapmam gençler, rahat olun. Hala prim kasacak varsa kassın, zararınız bana değil, kendinize.
Tanışalım hocam bana uyar😁

Son zamanlarda ciddi anlamda garip ve anlamsız konular açılıyor. Sürekli bir sistem paylaşma, masaüstü paylaşma, ıvır zıvır paylaşma, beğeni arttırma konusu... Sürekli birileri başkalarının bir şeylerini merak ediyor...

Tamam, karantina var ve canınız sıkılıyor. Ama abartmamak lazım. Yönetim karantina dolayısıyla tolerans gösteriyor diye bu hakkı sonuna kadar kullanmamak lazım...

Hani konu açanları kırmamak için bahsetmiyordum pek ama artık bazı şeyleri ciddiye almak gerek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı