Meraklılarına Özel Sıcak Tabakta Şıkır Şıkır Dana Lokum

İzleyip izleyip içimi çektiğim, ama Menemen tarifi dışında hiç bir tarifini yapmadığım, ortalamanın üzerinde bir bir yakışıklılığa sahip Volkan Şefin efsane kanalından bir yemek daha. :D

Adamdaki kesme tahtası benden kaliteli. :D

Yemek yapma konusunda kendime güvenirim, bekarlik günlerimin bana bir mirasidir. Hanima yemeklerde sürekli yardim ederim.
Manti, Sarma ve Icli Köfte haric cünkü onlari yapmak icin gercekten sabir gerekiyor. Karakterim yüzünden biraz sabirsizim. :)

Yemek yapma konusunda kendime güvenirim, bekarlik günlerimin bana bir mirasidir. Hanima yemeklerde sürekli yardim ederim.
Manti, Sarma ve Icli Köfte haric cünkü onlari yapmak icin gercekten sabir gerekiyor. Karakterim yüzünden biraz sabirsizim. :)
Çok şükür ki ben de küçük yaşlarda fazla meraklı olmama nedeniyle öğrenmiştim yemek yapmasını, ileride bekar falan kalırsak sıkıntı yaşamayız. :D

Da ağabey adamda bir tane tava var tavanın boyutu bizim ocak kadar biz de o kadar yok ki. :D Yumurta tavasında da et mühürleme olmuyor maalesef. :D

Etin tavadan büyükse bilemiyecegim, eger öyleyse bile eti tavaya göre kesip döküm tavaya koymayi dene @Xample-47
Olabilir aslında ama ben teflon tavada nasıl bir sonuç çıkacağını kestiremediğim için telef de etmek istemedim açıkçası. :)
Tavsiye için sağol ağabey. :)
Allah'ıma denerim ben bunu. :D

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı