Sosyal'de şıkır şıkır GIF profil fotoğrafları

Ben de gece gece şimdi gelmiş, bu bir daha gider, diyerek çekmeyen internete rağmen ilk gözüme çarpanlardan birini koymuştum. Sonra sabah öneri için konu oluşturdum, ben başka bir GIF konusuna bakarken kilitlendiğini gördüm. Hemen benim konuya dönüp kaldırılmış zaten diyecekken @BalikŞuşişi kilitleyiverdi konuyu 😡(!).

[Öneri] GIF'in Geri Gelmesi için Öneriler :) Yok hocam gayet mutlusunuz bu durum karşısında.
Bir şeyler hakkında şikayetci olmak ve öneri yapmanın ağlamak olduğunu düşünüyorsan, vay haline! Ben yaptım siz yapamadınız oh olsun demenin kibar hali seninki.

Bak emin ol bu davranışın sana bir şey katmaz aksine götürür. Gitmesi kötü oldu demek yerine ben yaptım siz ağlayın demek acizliktir.

Bir şeyler hakkında şikayetci olmak ve öneri yapmanın ağlamak olduğunu düşünüyorsan, vay haline! Ben yaptım siz yapamadınız oh olsun demenin kibar hali seninki.

Bak emin ol bu davranışın sana bir şey katmaz aksine götürür. Gitmesi kötü oldu demek yerine ben yaptım siz ağlayın demek acizliktir.
Hocam arkadaş ironi yapmış sanırım, bilemiyorum. Ben ifadelerimi ironi sanıp bıraktım, yanlış anlamayın lütfen.

Ek olarak, @Chloe Price'ın GIF'i çok hoş geldi bana.

Geri
Yukarı