Meral Akşener: "Adayımız Kemal Bey gibi görünüyor"

Dede kazanamazsan yaktın herkesi haberin olsun. Gençlerin eli yakandadır hele bir kaybet. Başka çaremiz yok basacaz kimi aday gösterirlerse ne yapalım.

Benzer konulara bakıyorum bir de bu konuya bakıyorum. Yem mi atıyor anlamıyorum. Daha bir kaç ay var, Mansur Yavaş sürekli olmayacağını açıklıyor. Çok kötü durumdayız, ülkenin kaderini şansa bırakıyorlar.

Eki Görüntüle 1541773
Hocam anlık durum şu: Ülkede ekonomi berbat hâlde, işsizlik hat safhada, alım gücü yerlerde. Dolar neredeyse 19 lira olmuş. Gençlerin özgürlüğü yok, dine aykırı diye Twitter'da üç beş tane adam festival yasaklatıyor. İnsanların yediğine içtiğine karışıyorlar. Mülteciler gitmiyor ve felaket bir hızla ürüyorlar. Ülkenin demografisi değişiyor. Yetmezmiş gibi bir de kadınlara, çocuklara sarkıntılık yapıyorlar ama ne hikmetse seçime 1 yıldan az bir süre kala paşa muhalefet hâlâ bir aday çıkaramamış. Ben bunu tamamen güç hırsı olarak yorumlarım. Altı tane birbirine benzemeyen parti bir araya gelmiş, amiyane tabiriyle pastadan büyük bir dilim istiyor ve hâliyle de paylaşamıyorlar. Yoksa azıcık halkımızı düşünen bir muhalefet olsaydı çoktan aday çıkarmıştı.

Hayırlısı olsun. Bence doğru bir karar. Meral Hanım'ın da partisini hazırlaması doğru bir yaklaşım.
Tüm muhalefetin ortak adayı olur Kılıçdaroğlu. Üçüncü sol ittifak da aday göstermez artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı