Meral Akşener: "Adayımız Kemal Bey gibi görünüyor"

@495477,@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE Akşener artık benim için bitmiştir, geçmiş olsun hocalarım. Bunlardan bir cacık olmaz.

Akşener kesinlikle güvenilir bir siyasetçi değil. Bu saatten sonra bundan medet umanın aklından şüphe ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam biz zaten bu kadını onurlu, gururlu biri diye desteklemiyoruz ki, Türkiye de onurlu gururlu denilebilecek tek bir siyasi bile olmadığına da adım kadar eminim. Benim bu kadını destekleme sebebim 6'lı masa da ki diğer siyasilere göre biraz daha mantıklı davranışlar sergilemesi. Türk siyaseti için ne yazık ki gayet normal şeyler haline geldi artık bu tiyatro işleri.

"No no no, listen listen no noooo!"

Son düzenleyen: Moderatör:
Kemal Kılıçdaroğlu'nun elinde Meralin ifşası falan olmalı, başka bir açıklama gelmiyor aklıma. Diğerlerinden biraz daha mantıklı davranıyor diye övdüğümüz siyasetçi bir süre sonra fikirlerini değiştirdi, kim bilir bu sırada neler oldu.

@TC Zafer Arslan Akşener güvenilir değil. Akşener hanım RTE'nin konvoyuna laf edip kendisi öyle konvoy yapmıyor muydu?

Yeni konular

Geri
Yukarı