Meral Akşener: "Kılıçdaroğlu, 6'lı masanın adayı değil"

Siyaset için kimsenin kalbini kırmayalım arkadaşlar.

İktidar değişmez ise, ülkede ki sığınmacılar yüzünden, ülkede iç savaş çıkacak.

KK iktidar olursa, ülke de ki malum terör yuvası olan diğer partiye doğu bölgesinden özerklik verir. Ülke ikiye bölünür.

İmamoğlu için hiç yorum yapmaya gerek yok. Çok tehlikeli birisi. Doğu da farklı konuşuyor, Batı da farklı konuşuyor.

Tek alternatif Mansur Yavaş. Ne yapıp edip, Mansur başkanın aday olması için elimizden geleni yapmak zorundayız. Eğer aday olmazsa hepimize geçmiş olsun. Çok daha karanlık günler bizi bekliyor olacak.

Çözüm süreci ihanettir. Kim ne derse desin.

Ümit özdağ ve çözüm süreci ile ilgili bir video buldum. @TC Zafer Arslan ilginizi çekebilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kk iktidar olursa, ülke de ki malum terör yuvası olan diğer partiye doğu bölgesinden özerklik verir. Ülke ikiye bölünür.
CHP'nin seçimi kazanırsa HDP'ye tekmeyi vuracağını düşünüyorum. Ne kadar gerçeklik payı vardır bilemiyorum. KK koltuğu bırakmazsa işimiz zor. CHP'nin özüne dönmesi lazım.

Çözüm süreci ihanettir. Kim ne derse desin.

Kesinlikle hocam. Savunanlarda vatan hainidir.

Ümit özdağ ve çözüm süreci ile ilgili bir video buldum. @TC Zafer Arslan ilginizi çekebilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ümit Özdağ yıllardır çizgisini bozmamış bir siyasetçi. Maalesef değeri bilinmiyor. Çok üzücü.

CHP'nin seçimi kazanırsa HDP'ye tekmeyi vuracağını düşünüyorum. Ne kadar gerçeklik payı vardır bilemiyorum. KK koltuğu bırakmazsa işimiz zor. CHP'nin özüne dönmesi lazım.

Böyle bir ihtimal de var tabii ki ama, parti de ne kadar Türk milliyetçisi ve Atatürkçü varsa partiden attırdılar. Şu an ki kadrosu çok sıkıntılı kişiler. Nasıl olacak bilmiyorum. Ama dediğiniz gibi KK, köprüyü geçene kadar, ayıya dayı, politikası izliyorsa, benim için KK artık bir sorun olmaz.

Son düzenleme:
Bu sefer malum kişi kazanmayacak bence. Kazanırsa ben bunların kafasını *******.

Ülkede 13 milyon sığınmacı ve kaçak var. Bunların yarısı bile oy kullansa, tekrar iktidar olur.

Ümit Özdağ'ın vatandaşlık alan sığınmacı ve yabancılar 10 yıl oy kullanmasın teklifini. KK görmezden geldi. Bu kadar ciddi bir meseleyi görmemezlikten geliyorlar ama, İstanbul seçimlerini, İmamoğlu çok az bir farkla kazanmıştı.

Demokrat dedemiz, malum iktidara seçim kazandırmaya doyamadı hala...

Sanki kılıçdaroğlu da iyi yönetecek ülkeyi. Eğer kılıçdaroğlu gelir ise en az 5 kat daha kötü yönetir. Ne buluyorsunuz şunda anlamadım, küçük kardeşim bile daha iyi siyaset yapar.

Kılıçdaroğlu gelirse ülke 5 parçaya ayrılır zaten herif ABD tarafından yönetilen kukla sayılır.

Kılıçdaroğlu gelirse ülke 5 parçaya ayrılır zaten herif ABD tarafından yönetilen kukla sayılır.
Keşke herkes sizin gibi görebilse. Sizden bir önceki mesajda bunu açıkladım diye beni Ak Troll ilan etmiş arkadaş. Geri kafalılık budur işte hocam. Diyorum ki, aday olsa Mansur Yavaş'ı destekleyecektim, İmamoğlu Albatros Sahili 2 yılda yaptı fakat güzel yaptı. Ama yine troll oluyorum. Neyse, fazla takmamak gerekiyor.
Siyaset için kimsenin kalbini kırmayalım arkadaşlar.

İktidar değişmez ise, ülkede ki sığınmacılar yüzünden, ülkede iç savaş çıkacak.

KK iktidar olursa, ülke de ki malum terör yuvası olan diğer partiye doğu bölgesinden özerklik verir. Ülke ikiye bölünür.

İmamoğlu için hiç yorum yapmaya gerek yok. Çok tehlikeli birisi. Doğu da farklı konuşuyor, Batı da farklı konuşuyor.

Tek alternatif Mansur Yavaş. Ne yapıp edip, Mansur başkanın aday olması için elimizden geleni yapmak zorundayız. Eğer aday olmazsa hepimize geçmiş olsun. Çok daha karanlık günler bizi bekliyor olacak.
Aşırı haklısınız.

Geri
Yukarı