Meral akşener'den 'adaylık' tepkisi

goldmanck

Kilopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Windows 10 21 H1 İşletim Sistemi // İntel İ5 9400F İşlemci // 32 GB RAM // GTX 3060 Ekran Kartı // TUF Gaming VG27AQ1A G-SYNC Compatible Oyuncu Monitörü – 27 inç WQHD // Seagate Expansion STEA1000400 1TB 2.5 inç Usb 3.0 Taşınabilir Harddisk Siyah Xtrike Me GM-203 RGB Oyuncu Mouse
"Bugün 3. defa seçilmesinin imkansız olduğu bir sistemde sayın Erdoğan ve arkadaşları yeniden hukuku, yargıyı, adaleti hava gazı haline getirerek başka bir düzeneğin içindeler." bu halk varken Erdoğan'ın kazanma ihtimali hala olması sinirlerimi bozuyor gerçekten. Haberin Kaynağı:

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer meclisden erken seçim kararı çıkarsa ki RTE dedikten sonra khk ile yayınlanır meclise gerek kalmaz, yeni sistemde tek yetki de yetiyor böylece, muhtemelen aday olma hakkı doğuracak yine kendine yine bir kanun boşluğu bulup ayarlıyorlar.

Adam akıllı aday çıkarın da kazanmasınlar o zaman. Bu ülkenin muhalefeti çıkıp boş boş konuşmaktan başka ne işe yarıyor çok merak ediyorum. Adama 3.Cumhurbaşkanlığını altın tepside sundunuz resmen. Adım gibi eminim ki bu seçimi yine mevcut hükümet kazanacak.

Adamakıllı aday çıkarın da kazanmasınlar o zaman. Bu ülkenin muhalefeti çıkıp boş boş konuşmaktan başka ne işe yarıyor çok merak ediyorum. Adama 3.cumhurbaşkanlığını altın tepside sundunuz resmen. Adım gibi eminim ki bu seçimi yine mevcut hükümet kazanacak.

Doğru söze ne denir, çünkü AKP'nin en iyi ortağı 20 yıldır MHP değil CHP'dir, birbirlerinin koltuğu hariç bütün sistem değişti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Doğru söze ne denir, çünkü AKP'nin en iyi ortağı 20 yıldır MHP değil CHP'dir, birbirlerinin koltuğu hariç bütün sistem değişti.
Vallahi Tayyip Erdoğan'ın önünü açan kişi Deniz Baykal'dır. Kemal Kılıçdaroğlu falan bunların hepsi kukla. CHP iktidar falan olmak istemiyor çünkü muhalefet olmak işine geliyor. Bu şekilde çıkarları çok daha fazla.

Eğer meclisden erken seçim kararı çıkarsa ki RTE dedikten sonra khk ile yayınlanır meclise gerek kalmaz, yeni sistemde tek yetki de yetiyor böylece, muhtemelen aday olma hakkı doğuracak yine kendine yine bir kanun boşluğu bulup ayarlıyorlar.
Meclis'ten erken seçim kararı çıkması başka bir durum, CB'nin yetkisini kullanıp Meclis'i feshetmesi başka bir durum.
Meclis erken seçim kararı alırsa Erdoğan aday olur. Ama kendi Meclis'i feshederse aday olamaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı