Mercedes CLA 200 AMG vs CLA 180 AMG

CLA 200'ün motoru daha güçlü ama daha fazla yakıyor. Bir de ne kadar senin için önemli bilmiyorum ama CLA 180'deki motoru Renault ile Mercedes ortak üretiyor. CLA 200'deki motoru Mercedes kendi üretiyor. Reno motoru olduğuna bakma ama, DCI oldukça başarılı bir motordur.

Daha az yaksın biraz performanstan ödün vereyim diyorsan CLA 180 alınabilir. Ben sportif görünüşten ödün verip CLA yerine C serisi tercih ederdim.

Eğer arkaya 3 kişi atılacaksa can çekişerek giderler. Çok kalabalık kullanımda iç hacmi başarılı bulmuyorum.

CLA 200'ün motoru daha güçlü ama daha fazla yakıyor. Bir de ne kadar senin için önemli bilmiyorum ama CLA 180'deki motoru Renault ile Mercedes ortak üretiyor. CLA 200'deki motoru Mercedes kendi üretiyor. Reno motoru olduğuna bakma ama, DCI oldukça başarılı bir motordur.

Daha az yaksın biraz performanstan ödün vereyim diyorsan CLA 180 alınabilir. Ben sportif görünüşten ödün verip CLA yerine C serisi tercih ederdim.

Eğer arkaya 3 kişi atılacaksa can çekişerek giderler. Çok kalabalık kullanımda iç hacmi başarılı bulmuyorum.
Aileler için C serisi tam bir kabus hocam eski kasanın içi bile daha ferahtı.

C serisi dar diyorsanız CLA'ya hayatta sığmazsınız. CLA C'ye göre çok daha dar. Kalite bakımından C serisi CLA'yı her türlü geçer. CLA 200'deki motor C 180'deki motorun aynısıdır. Performans olarak CLA 180'den çok daha iyidir. Önerim bütçeniz uygunsa C 180 almanız.

Fiyat listesine bir bakayım dedim. BMW, Mercesede göre baya ucuz kalıyor F/P açısından. Ama Mercedes konforu da BMW'de yok

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı