Mercedes CLK 320 v CLK 320 Brabus

Ben de uzman değilim sadece bindiğim ve sevdiğim arabaları bilirim.

Dediğin CLK arızasını hiç duymadım. Şu an alacak olsam e alırım çünkü çok seyahat ediyorum, konfora önem vermek zorundayım.

CLK görüntü ve tarz anlamında önde. Ama konfor, bol yolculuk diyorsan e derim. Performans olarak aralarında hissedilir bir fark olmaz diye düşünüyorum. Brabus’un içi doluydu, e o kadar dolu değilse brabus mantıklı. İkisi de aynı veya yakın özellikler içeriyorsa e derim.

Anladım yani CLK sportif e ise daha konforlu süspansiyon vb. sanırım CLK brabusdan yana olacak olmazsa da E320 bakacağım teşekkürler hocam.
Ben de uzman değilim sadece bindiğim ve sevdiğim arabaları bilirim.

Dediğin CLK arızasını hiç duymadım. Şu an alacak olsam e alırım çünkü çok seyahat ediyorum, konfora önem vermek zorundayım.

CLK görüntü ve tarz anlamında önde. Ama konfor, bol yolculuk diyorsan e derim. Performans olarak aralarında hissedilir bir fark olmaz diye düşünüyorum. Brabus’un içi doluydu, e o kadar dolu değilse brabus mantıklı. İkisi de aynı veya yakın özellikler içeriyorsa e derim.

Hocam artık CLK değil de e serisi düşünüyorum. Bu E320 çok hoşuma gidiyor ancak kronik fren sorunu varmış. Sorum şu Mercedes - Benz / E Serisi / E 500 / Avantgarde / ''DAŞDAN OTO'' E500 AMG+V8+306HP+AIRMATIC+CAM TAVAN+OTOMATİK sahibinden.comda - 871909909 bu linkteki E500 alınır mı? Siz olsanız 2003 E320, 2003 üstü makyajlı kasa E200, yoksa 2003 model E500 mü alırdınız? Şimdi bir yandan canım E320 çekiyor ancak E500'de fena durmuyor ancak airmatic var. O da masraflı deniyor ufak masraflar olursa sorun olmaz benim için. Ama bir yandan da 2006 model makyajlı kasa E200 komp. Alasımda var. Siz hangisini tercih ederdiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı