Mercedes CLK 500 alınır mı?

@Morgan ekspertize götürmeden alamam deyince arabasına güveniyor ise götürür, güvenmiyorsa zaten götürtmez, götürmez. O zamanda anlarsın az buçuk arabanın ne olduğunu.

@Morgan ekspertize götürmeden alamam deyince arabasına güveniyor ise götürür, güvenmiyorsa zaten götürtmez, götürmez. O zamanda anlarsın az buçuk arabanın ne olduğunu.

Eski komşum galerici yaşadığım şehirde bayağıda bilindik güvenilir diye anılır onu tanıdıktan sonra galeriye adım atmadım tabii vardır düzgün yapan ama bulması zor.

@Morgan iyi galerici bulmanın zor olduğunu düşünmüyorum. Dayım galerici, bir çok galerici tanıdığı var. Hepsi çok güvenilir galericiler. Arabasında hata çıkınca, kendi cebinden yaptıran galericiler tanıyorum. Tamam her galerici iyi değil ama hepsi de kötü değil. Genelleme yapılması doğru değil.

2003 model araca 200.000 TL bağlamak akıl işi değil. İsterse V99 motoru olsun.
Hocam öylesine örnek olarak verdim. O kadar vermem.
CLK 500'e LPG takan, KM düşüren bir insandan araç almazdım ben yoksa alınır tabii ki. Günlük kullanılacaksa CLK 200 yakıt nedeniyle daha iyi bir seçim olur bence.

Ben E200 W211 kasa veya 210 kasa arasında kaldım alsam bile CLK 320 düşünürdüm herhalde. CLK serisi ve w221 kasaları çok seviyorum.
Eski komşum galerici yaşadığım şehirde bayağıda bilindik güvenilir diye anılır onu tanıdıktan sonra galeriye adım atmadım tabii vardır düzgün yapan ama bulması zor.

Tek son sorum şu ekspertiz olayı zaten sorun değil benim için. Arabayı zaten ilk iş Mercedes ustasına görürür sonra ekspertize sokarım. Zaten arabaya güvenen adam sıkıntı çıkarmaz. Çıkarırsa da anlarım zaten. Sizce W210 kasamı W211 kasamı yoksa CLK 320 veya 320 mi? Siz olsanız hangisini seçerdiniz?

Ben E200W211 kasa veya 210 kasa arasında kaldım alsam bile CLK 320 düşünürdüm herhalde. CLK serisi ve W221 kasaları çok seviyorum.

Tek son sorum şu ekspertiz olayı zaten sorun değil benim için. Arabayı zaten ilk iş Mercedes ustasına görürür sonra ekspertize sokarım. Zaten arabaya güvenen adam sıkıntı çıkarmaz. Çıkarırsa da anlarım zaten. Sizce W210 kasamı W211 kasamı yoksa CLK 320 veya 320 mi? Siz olsanız hangisini seçerdiniz?

Mercedes - Benz / CLK / CLK 320 / Elegance / +TABA+SUNROOF+LPG+218HP+KATLANIR AYNA+HAFIZA+ELEKTRİKLİ KOLTUK+ sahibinden.comda - 847497251 örnek olarak bu mu? Yoksa Mercedes - Benz / E Serisi / E 240 / Elegance / W211 FULL BAKIMLI E CLASS E240 ELEGANCE sahibinden.comda - 866718480 E240 bu aşırı karasız kaldım. İlk attığım linkteki modellerin arkasını çok seviyorum bu fiyata ne alınır sizce? CLK mı E240 mı E200 mü aşırı kararsız kaldım.

Ben E200 W211 kasa veya 210 kasa arasında kaldım alsam bile CLK 320 düşünürdüm herhalde. CLK serisi ve w221 kasaları çok seviyorum.

Mercedes - Benz / CLK / CLK 320 / Elegance / +TABA+SUNROOF+LPG+218HP+KATLANIR AYNA+HAFIZA+ELEKTRİKLİ KOLTUK+ sahibinden.comda - 847497251 örnek olarak bu mu? Yoksa Mercedes - Benz / E Serisi / E 240 / Elegance / W211 FULL BAKIMLI E CLASS E240 ELEGANCE sahibinden.comda - 866718480 E240 bu aşırı karasız kaldım. İlk attığım linkteki modellerin arkasını çok seviyorum bu fiyata ne alınır sizce? CLK mı E240 mı E200 mü aşırı kararsız kaldım.
Mercedes - Benz / CLK / CLK 320 / Elegance / MERT OTOMOTİV MERCEDES-BENZ CLK 320 COUPE DEĞİŞENSİZ sahibinden.comda - 868865900 Böyle değişensiz bir CLK mı değişensiz E200 mü? CLK daha iyi performans olarak sanırım.
@Morgan hocam bir de brabuslar var örnek olarak Mercedes - Benz / CLK / CLK 320 / Elegance / ÖZCANLI AUTOPİA - Mercedes-Benz CLK 320 BRABUS sahibinden.comda - 708718910 mekanik sorunlu oluyormuşlar doğru mudur?

Son düzenleme:
Tatmin derken ne beklediğinize göre değişir. Sonuçta trafikte yarış halinde değiliz, bu araç bile 13-14 lt rahat yakıyorken 5.0 motorun yakıtını siz hesaplayın. O yüzden F/P olarak tatmin eder bence. 163 HP'lik motor turbo olmasa bile birçok insanı tatmin eder.

Performans isteyen insan tabii en az 2.0 motor Turbo'lu bir araç almalı.
Hocam arabanın ağırlığıda önemli tatmin etme konusunda 163 beygirede tam güvenmeyin Alman otomobillerde motor gücü şasenin dışındayken yapılır dynoya girse hem eski olmasından hemde üstünde koca bir ağırlık olmasından elbet düşük çıkıcak. Mesela 50 KG yükü 5 kişimi daha hızlı A noktasından B noktasına götürür yoksa 10 kişimi?

Hocam arabanın ağırlığıda önemli tatmin etme konusunda 163 beygirede tam güvenmeyin alman otomobillerde motor gücü şasenin dışındayken yapılır dynoya girse hem eski olmasından hem de üstünde koca bir ağırlık olmasından elbet düşük çıkacak. Mesela 50 kg yükü 5 kişimi daha hızlı a noktasından b noktasına götürür yoksa 10 kişi mi?

Hocam ben CLK 320 düşünüyorum. Ya da E320 200 HP üstü olsun istiyorum. Peugeot 206'dan sonra iyi gelir diye düşünüyorum.

Hocam ben CLK 320 düşünüyorum. Ya da E320 200 HP üstü olsun istiyorum. Peugeot 206'dan sonra iyi gelir diye düşünüyorum.
Hocam dediğiniz E serisine düzgün baktıysam araba 4 ton yani 206 hafif olduğu için ivmelenmesi mükemmel CLK 320 bilmem ama 4 tona doğru baktıysam asla yönelmem 206'dan sonra. Mercedes'in arabaları gerçekten genelde çok ağır.

Hocam dediğiniz e serisine düzgün baktıysam araba 4 ton yani 206 hafif olduğu için ivmelenmesi mükemmel CLK 320 bilmem ama 4 tona doğru baktıysam asla yönelmem 206'dan sonra. Mercedes'in arabaları gerçekten genelde çok ağır.

CLK 320 bence pek ağır kalmaz. Gidiyorlar yani çok da deli hız istemem ama otobanda 120 ile sessiz rahat gitmeyi tercih ederim.

Geri
Yukarı