Mercedes GLB alınır mı?

toprakyol

Attopat
Daha fazla  
Merhaba!
SUV araç bakıyorum. Hem günlük kullanımda konforlu olacak hem de güç konusunda o kadar kötü olmayacak bir araç arıyorum. Hafif off-road yapmayı seviyorum, toprak yollara girmeyi, karda yolu yara yara gitmeyi seviyorum. Bu bağlamda birçok araba seceneklerim arasına girdi fakat bu konuda bunlardan biri olan Mercedes GLB için sizden öneri isteyeceğim.

Bu araç alınır mı, bu seviyedeki sizce en mantıklı rakibi kimdir?

Tam model-donanım bilgisi:

Screenshot_20211009-163526_Samsung Internet.jpg

O rakamlarda alternatif çok fazla

0 km olacak ise şu sıralar bence de en mantıklı olanı GLB kötü tarafı hacimsiz motor

Daha fazla güç isteniyorsa BMW Volvo Audi VW daha iyi alternatifler var

Ülkemiz deki vergi sisteminde dolayı rakamsal olarak bahsedilen motor 200 modeline hiç yakışmıyor

Yurtdışında 2.0 turbo benzin kullanılan modeller daha başarılı

Şimdiden hayırlı olsun güle güle kullanın

Hocam benzin işinden biz korkuyoruz açıkçası iş yeri uzak olduğundan benzinliler içiyor. Güç isteniyorsa BMW'ye bakmanız daha mantıklı ben de Mercedes'e bayılırım ama motor kısmı bana da sıkıntılı geldi.

O rakamlarda alternatif çok fazla

0 km olacak ise şu sıralar bence de en mantıklı olanı GLB kötü tarafı hacimsiz motor

Daha fazla güç isteniyorsa BMW Volvo Audi VW daha iyi alternatifler var

Ülkemiz deki vergi sisteminde dolayı rakamsal olarak bahsedilen motor 200 modeline hiç yakışmıyor

Yurtdışında 2.0 turbo benzin kullanılan modeller daha başarılı

Şimdiden hayırlı olsun güle güle kullanın
BMW tarafında X1 var.
Volvo tarafında XC 40 Recharge var.
Audi tarafında Q3 var.
VW tarafında Tiguan var.

Audi Q3 bana küçük bir iç hacım sunuyor. Tiguan ise Elegance pakette ise birçok şey yok. Neredeyse çoğu şeyi ekstra ekletmek gerekiyor ve bazı sevmediğim yanları var.

Geriye söylediğiniz markalardan BMW ve Volvo kalıyor. BMW X1 de GLB'nin yanında diğer şeylerde biraz daha altta kalabilir. XC 40 Recharge mantıklı ama GLB'nin de dış tasarımı hoş.

Karar vermek çok zor maalesef. Birçok etken daha mevcut.

Son düzenleme:
Merhaba!
SUV araç bakıyorum. Hem günlük kullanımda konforlu olacak hem de güç konusunda o kadar kötü olmayacak bir araç arıyorum. Hafif off-road yapmayı seviyorum, toprak yollara girmeyi, karda yolu yara yara gitmeyi seviyorum. Bu bağlamda birçok araba seceneklerim arasına girdi fakat bu konuda bunlardan biri olan Mercedes GLB için sizden öneri isteyeceğim.

Bu araç alınır mı, bu seviyedeki sizce en mantıklı rakibi kimdir?

Tam model-donanım bilgisi:

Eki Görüntüle 1184827

Fanlık yapmak gibi olmasın ama Mercedes bu yani ölüsü de alınır diriside.

Yeni konular

Geri
Yukarı