Mercedes W124 alınır mı?

Efe Kaya

Hectopat
Daha fazla  
Son zamanlarda biliyorsunuz, araç fiyatları 2-4 katına fırladı. Şu anda 60 bin TL civarına artık araba bir W124 kasa Mercedes ve tabut tarzı araçlar kaldı. Sizce 50-60 bin TL civarına W124 alıp 10-15 bin TL daha verip tüm bakımlarını ve eksiklerini tamamlamak mantıklı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Son zamanlarda biliyorsunuz, araç fiyatları 2-4 katına fırladı. Şu anda 60 bin TL civarına artık araba bir W124 kasa Mercedes ve tabut tarzı araçlar kaldı. Sizce 50-60 bin TL civarına W124 alıp 10-15 bin TL daha verip tüm bakımlarını ve eksiklerini tamamlamak mantıklı mı?

Bence alınır. Hala taş gibi araba.

Tam emin olmamakla birlikte 97 ve öncesinde üretilen araçları hurdaya çağırdıklarını duymuştum, o yaşlarda araba almak tehlikeli olabilir, araştırmanızı daha geniş yapmalısınız.
Yukarıda belirttiğim durum kesin bilgi değildir, sokakta hala aşırı eski arabalar görüyorum, internette durumla alakalı tam açıklayıcı bir kaynak bulamadım.

Tam emin olmamakla birlikte 97 ve öncesinde üretilen araçları hurdaya çağırdıklarını duymuştum, o yaşlarda araba almak tehlikeli olabilir, araştırmanızı daha geniş yapmalısınız.

Arabalarda metal yorgunluğu falan var ama bir videoda gördüm bakımları tamamen yapılmış ve frenleri yenilenmiş bir W124. Günümüzdeki çoğu Fiat, Renault ve Dacia gibi arabalardan çok daha güvenilir duruyor tabii çarpışma durumunda o kadar sağlam olmasa da kasası esnek olduğu için kullanıcıyı çok tehlikeye sokmuyor. Zaten airbagı da var.

10-15'e bitse keşke... E220 vardı 2000 model, ulan arabanın bir şeyi çıksa fason taksak parçayı diğer parçalar direk uyumsuzluk var deyip ikaz lambası yanıyordu sürekli. Beni biraz yordu, sizi bilemem tabii.

Yeni konular

Geri
Yukarı