Mercedes W212r vs. BMW F10

Forum Clerk

Decipat
Makaleler
1
Şimdi bunların biraz yaşı var ondan dolayı çekiniyor babam. Ben kendime alsam alırım ama babam hep sıfır alıp uzun yol yapıyor. Bunlar çok arıza verir mi?

Şimdi bunların biraz yaşı var ondan dolayı çekiniyor babam. Ben kendime alsam alırım ama babam hep sıfır alıp uzun yol yapıyor. Bunlar çok arıza verir mi?
2010 W204 kullaniyoruz. 300K kilometrede bir kere ariza cikarmadi Allah'a sukur.

Aracın kilometresine, bakımlılığına göre değişiklik gösterir bunlar.
Orası öyle ama bazı arabalar daha narin oluyor. Bunlar öyle mi?
2010 W204 kullaniyoruz. 300K kilometrede bir kere ariza cikarmadi Allah'a sukur.
Sıfır Passat gibi şeyler düşünüyor. Bence böyle bir şey daha iyi olur. Daha yeni modeller de bakılabilir aslında.

Sıfır Passat gibi şeyler düşünüyor. Bence böyle bir şey daha iyi olur. Daha yeni modeller de bakılabilir aslında.

Hocam o tamamen size kalmis. 2011 C ya da E'ler 900 ile 1.200 arasi. Gidip o paraya 10 senelik Mercedes'ya da yeni model baska marka alinabilir. Ancak ben Mercedes'ten yanayim.

Malzeme kalitesi iyi, öyle ikide bir parça bozan araçlar değiller. Amcam iki tane F10 520i eskitti, hiçbir arıza yaşamadı ama araçlar daha tazeydi kilometre olarak, biri 50.000'de diğeri 90.000'de alınmıştı.

2. el araba risk bulunduruyor eğer uzun süre kullanacaksanız 0 araba çok işinizi görür diye düşünüyorum bakımlarını yaptırdığınız sürece başınız ağrımaz en azından.

Geri
Yukarı