Mercedes vs BMW

Bende bir BMW'ciyim, fakat Mercedes'e binip konforunu yaşamakta farklı bir deneyim. Ama BMW'nin o performansı insanı cezbediyor o atikliği, çevikliği. Konfor arıyorsan Mercedes alacaksın, yok ben hırçın bir şey arıyorum, gaza bastım mı yaslayacak beni diyorsan BMW alıp keyif almaya bakacaksın.

İkisinden birini seçmek zorunda kalsanız hangisini seçersiniz? Ben BMW deyip susuyorum.

Vallahi babamın ortağında 520d vardı bir günlüğüne sürdük aşırı kötüydü Mercedes E200D aldık aşırı kötüydü sadece bakacaksan güzel sürüş olarak vs kalkışı duruşu kötüydü toros gibiydi aynen gerçekten binmeden anlayamazsınız şu an Volvo S90 var bizde mükemmel A6 da vardı bizde bir ara 2018 model oda güzeldi eskidi yeni kasalaarı biraz daha ucuz olsa Audi hepsinden iyi benim için sıralama şöyle Audi > Volvo > Mercedes > BMW.

Mercedes.
images.jpeg
images (1).jpeg

ssstik.io_1686689671770.jpeg
ssstik.io_1686689675829.jpeg
ssstik.io_1686689679830.jpeg
ssstik.io_1686689684605.jpeg
ssstik.io_1686689689860.jpeg

Vallahi babamın ortağında 520d vardı bir günlüğüne sürdük aşırı kötüydü Mercedes E200D aldık aşırı kötüydü sadece bakacaksan güzel sürüş olarak vs kalkışı duruşu kötüydü toros gibiydi aynen gerçekten binmeden anlayamazsınız şu an Volvo S90 var bizde mükemmel A6 da vardı bizde bir ara 2018 model oda güzeldi eskidi yeni kasalaarı biraz daha ucuz olsa Audi hepsinden iyi benim için sıralama şöyle Audi > Volvo > Mercedes > BMW.

Dediğiniz tüm markaların arabalarına bindim tabii hepsi değil. Volvo'da eski kasa S60'a binmiştim ama çok hoşuma gitmemişti XC90, S90 binmiştim biri 2019 biri 2021. Volvo güvenlik arabası. 180 limitörü olan araba almam ben. Mercedes'in birçok arabasına bindim E200'de dahil E200 muhteşemdi 2018 model ama Mercedes gençlere çok hitap etmiyor bazı modelleri hariç. Audi'de yeni kasa makyajlı A6'ya bindim o muhteşemdi kusur göremedim onda. BMW'de performans ve agresiflik açısından muhteşem ayrıca 520D'ye de bindim ama çok hoşuma gitmişti neyini sevmediniz?

Makam mevki sahibi isen Mercedes yakışır. Sen yanda veya arkada olursun şoför sürer.

Yakıt dert etmeyecek durumdaysan + bizzat kullanacaksan BMW.

Geri
Yukarı