MERCURIAL VAPOR IX FG Diş Kırılması

conterct

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar bunda 2-3 ay önce Mercurial Vapor IX FG krampon aldım bügün resmi maçta oynarken sol ayak arka dişte hafiften kırılma olduğunu gördüm yani biraz zorlasam kıralacak nerdeyse. Hemen değişiklik istedim çıktım oyundan. Garantisi var garantiye göndericem ancak bir kaç konuya baktım internette değiştirmemişler değiştirilmemesi durumunda ne yapmalıyım nerede hakkımı aramalıyım. Birde maçta kırıldı yani kullanıcı hatası deseler çok mantıksız olur sonuçta kramponu süs olsun diye almadık resmi maçta oynamak için aldık.

Dosya Ekleri

• krampon.jpg
    krampon.jpg
    65,5 KB · Görüntüleme: 1.649
Arkadaşlar ürün bugün elime ulaştı red kararı geldi resimde gördüğünüz gibi bir yazı ile beraber geldi şimdi ne yapmalıyım tüketici haklarına gitmelimiyim?

Dosya Ekleri

• nıke2.jpg
    nıke2.jpg
    335,2 KB · Görüntüleme: 1.305
Dostum şimdi baktım. Kramponlarla pek ilgim olmadığından yanlşış bilgi de vermek istemem ama FG yazıyor olması işleri gerçekten zorlaştırır.
Bakınız;
Adidas, Nike, Puma krampon modellerinde üretim; zemin özelliği ve profesyonellik durumuna göredir.
Krampon alırken öncelikle hangi zeminde oynayacağınıza ilişkin (çim zemin, toprak saha, suni çim veya sert zeminler ) seçim yaptıktan sonra ;
Çim sahalar için; FG (fairy ground),
Sert ve toprak zeminler için; HG (Hard ground) bu modeller çim sahalarda da kullanılmaktadır.
Suni çim için; AG (Artificiel grass) bu modelleri de halı saha kramponu olarak kullanabilirsiniz.
Özellikle Nike Mercurial ve Adidas'ın tüm krampon ve halı saha modellerinde ve kramponlarda FG - HG ve AG kodu ile satılan modellerde zemine göre seçim yaparak hem performansınızı hem de zemine göre doğru ayakkabı kullanarak ayakkabı ömrünü arttırmanız mümkündür.
NOT: Alıntıdır. (gittigidiyor.com)

İyide bu nıke bana şu sahada kullan bu sahada kullan diye birşey söylemedi nerden bilicem halı saha olduğunu olmadığını

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı