Merhaba Technopat!

Hepinize teşekkürler, nasıl bu kadar insan yazı yazdı bilmiyorum.🙃ama bu konu sayesinde Technopat'taki ne kadar insanın hoşgörülü olduğunu gördüm. Birdaha Technopat sitesinin en iyi forum sitesi olduğunu gördüm.

Hepinize teşekkürler, nasıl bu kadar insan yazı yazdı bilmiyorum.🙃ama bu konu sayesinde Technopat'taki ne kadar insanın hoşgörülü olduğunu gördüm. Birdaha Technopat sitesinin en iyi forum sitesi olduğunu gördüm.
Toxiclik yapmadığınız sürece Toxic demeyiz size merak etmeyin :D
Hoşgeldin.

Burada hiç kimse yaşıyla yargılanmaz bende ilk defa burada söyleyeyim yaşım 12 hiç sorun yaşamadım.

Merhaba Technopat, aranıza 12 yaşında olarak katılıyorum. Çoğunuzun cringe, toxic, velet olduğumu düşündüğünüzü biliyorum, rahatsız olmanızı da anlarım. Beni dışlayacağınızı da biliyorum. Neyse, uzun zamandır Technopat sitesini takip ediyorum. Çünkü diğer siteler pek insan bakımından zengin değil. İnsanlarla konuşmak, sosyalleşmek, yardım etmek amacı ile katıldım. Malum, pandemi yüzün sosyalleşme pek mümkün değil gibi bir şey. Adım Furkan, soyadım nural. Umarım size alışabilir, samimileşebilirim.

Acaba neden birinizin profilde yaşı 15 diğerinin 21 gözüküyor? @Moderasyon Ekibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı