Merhaba Technopat!

L.P

Hectopat
Katılım
23 Aralık 2019
Mesajlar
2.723
Çözümler
28

L.P

Hectopat
Katılım
23 Aralık 2019
Mesajlar
2.723
Çözümler
28
Merhaba Technopat, aranıza 12 yaşında olarak katılıyorum. Çoğunuzun cringe, toxic, velet olduğumu düşündüğünüzü biliyorum, rahatsız olmanızı da anlarım. Beni dışlayacağınızı da biliyorum. Neyse, uzun zamandır Technopat sitesini takip ediyorum. Çünkü diğer siteler pek insan bakımından zengin değil. İnsanlarla konuşmak, sosyalleşmek, yardım etmek amacı ile katıldım. Malum, pandemi yüzün sosyalleşme pek mümkün değil gibi bir şey. Adım Furkan, soyadım Nural. Umarım size alışabilir, samimileşebilirim.

Hoş geldin küçük kardeşim :) Anlaşamayacağın bir forum değil herkes birbirine saygılı olduktan sonra ne anlaşamasın ki :)
 

Arch or Not

Decapat
Katılım
29 Mayıs 2020
Mesajlar
1.078
Makaleler
7
Çözümler
15
Yer
İzmir\Kemalpaşa
Çoğunuzun cringe, toxic, velet olduğumu düşündüğünüzü biliyorum, rahatsız olmanızı da anlarım. Beni dışlayacağınızı da biliyorum.

Merhaba öncelikle hoş geldin ben de 12 yaşındayım şu ana kadar ben de çoğu konuya yaşımı 14 yazıyordum fakat burada ki insanları tanıdıkça yaşın bir önemi olmadığını anladım merak etme burada kimse yaşa bakmaz.
Yeni üye olmanıza rağmen yazım kurallarına dikkat ettiğiniz için teşekkürler. Diğer kurallara da bakmak isterseniz; Technopat Sosyal Kuralları
 

Pilot Bey24

Decipat
Katılım
12 Kasım 2020
Mesajlar
3.882
Makaleler
2
Çözümler
3
Yer
Mars
Hocam ben de 12 yaşındayım ama ne olacak ki? Burayı seviyorum ve bu yeter. İnsanları daha iyi tanımaya başladım artık. Kim hangi konuda iyi anladım. 😀
 

ercevikyiig

Decapat
Katılım
17 Eylül 2020
Mesajlar
3.047
Çözümler
9
Yer
Teknobiyotik Admini.
Hoşgeldin Furkan. Bende 15 yaşındayım ama bir kere bile yaşımdan dolayı dışlanmadım şu forumda. İlk başlarda mesaj sayımdan dolayı bilgisiz olduğumu sanan da vardı ama... Sonradan hem ben bilgime bilgi kattım hemde insanlara yardımcı olup eğlendim bu forumda. Tekrardan hoşgeldin.
 

Yeni konular

Yukarı