Merkez Bankası nasıl bağış yapabiliyor?

"Hamid duras olduğu yeni çamoluk otomotiv şirketinin bağışıyla ilgili yanlış anlaşılmanın ardından açıklama yaptı. İş adamı hamid duras yaptığı bağışın 50 milyar lira değil 50 bin lira olduğunu ifade etti."

Kaynak: Tgrt haber.

Sanırsam evet eski Türk lirası bazında söylenmiş. Biz yeni kuşağız ondandır :D

Ben çok fazla sanmıyorum çünkü dünyadan ve ülkemizde yaşayan vatandaşlar tarafından çok fazla bağış yapıldı bunların yarısından fazlasını %75 gibi kısmı depremzede vatandaşlara ulaşamayacak daha önce yapılan bağışlar da gördük ne olduğunu

Devlet tüm paraları toplayıp bankalardan bağışı öyle mi veriyor acaba?

İçerisini bilmiyoruz ki devlet sırrı.
Ben sanmıyorum herkes merkez bankası kasasında para kalmadı artık eksi yani açık veriyoruz sağdan soldan gelen para yani swap anlaşmaları ile ancak ayakta duruyoruz

Ben çok fazla sanmıyorum çünkü dünyadan ve ülkemizde yaşayan vatandaşlar tarafından çok fazla bağış yapıldı bunların yarısından fazlasını %75 gibi kısmı depremzede vatandaşlara ulaşamayacak daha önce yapılan bağışlar da gördük ne olduğunu.

Ben sanmıyorum herkes merkez bankası kasasında para kalmadı artık eksi yani açık veriyoruz sağdan soldan gelen swap anlaşmaları ile ancak ayakta duruyoruz.

Bankaların 75 milyar TL bağış yaptığını biliyorum.

İş artık şova dönüştü bana kalırsa. Biri çıkıyor şu kadar diğeri çıkıyor şu kadar milyonlar uçuşuyor takipçisini arttıranda bundan nasipleniyor.

Geri
Yukarı