MERNİS panel satan ve satın alanları bekleyen tehlike

İnternete düşen bilgileri engelleyemeyeceklerine göre bu saatten sonra pek bir şey yapılamaz. Kullananları tespit ederler belki bir şekilde ama yine kesin çözüm değil. Adam akıllı güvenlik önlemleri alsalarmış. Koskoca devletin siber saldırılara karşı doğru düzgün koruması yok. Technopat bile belki daha dirençlidir saldırılara.

Neyin takibiymiş bu, çocuk korkutmak için söylenmiş saçmalıktan ibaret.

8-10 senede bu sızıntıdan kimi içeri almışlar bir göstersinler hele. Sonra yeni sızıntıdan olanları alırlar.

Dolandırıcılık işine girerlerse anca buluyorlar.

Umarım şu duruma el atabilirler. Verilerimizin üç beş çocuğun elinde dolaşması insanın zoruna gidiyor.
Kankam kısacası benim işime geliyor. 20 yaşında birisi olarak eğitim geçmişimde bana kim akran zorbalığı yaptıysa verilerini buluyorum. (İfşa amaçlı değildir.)

@244012 Yanlış anlamadıysam sizde zorbalardan birisiniz...

MERNİS panel satan ve satın alanları bekleyen tehlike _ Sayfa 3 ve diğer 1 sayfa - Profil 1 - ...png

Son düzenleme:
Kankam kısacası benim işime geliyor. 20 yaşında birisi olarak eğitim geçmişimde bana kim akran zorbalığı yaptıysa verilerini buluyorum. (İfşa amaçlı değildir.)

Eki Görüntüle 1777277
Yanlışa yanlışla cevap vermek bu. Asla kimseye zorbalık yapmadım.

Eki Görüntüle 1777277
Tamam da ne işine yarıyor ki bunlar? boş merak haricinde bi şey değil, kim ne yapmışsa yapmış, önüne bak boş ver.

Eki Görüntüle 1777277
Şu anda seni ihbarweb.org.tr adresinden şikâyet edebilirim. Milletiminde işine gelir yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı