Mersin'de elden satış yapan sıfır parça veren yerler

zoroo

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, yeni bir Gaming PC almayı düşünüyorum. İnternet satışına ailem pek güvenmiyor ne kadar da yalvarsam da...Güvenilir güzel sistemi olan ve sıfır parçalar bulunduran kaliteli, nezih indirim konusunda elinden geldiği desteği verebilecek, uygun fiyatlı(biraz abartı oldu ama... :)) PC toplamada yardımcı olabilecek bir yer var mıdır acaba? İyi akşamalar.
(Yenişehir de yaşıyorum)

21. yüzyılda yaşıyoruz aileler internetten uygun fiyata alışveriş yapmak yerine illa ki "Beni kazıklayın, dolandırın." diye mağazalara bağıra bağıra gidiyor. Anlayamıyorum. Soruna gelecek olursak en mantıklı seçenek Vatan Bilgisayar çünkü mahalle bilgisayarcıları genelde insanları kazıklama üzerinden para kazanıyorlar. Onlara kalırsan GT 730'u sana 800 liraya 4 GB diye satarlar. Bu yüzden yapabiliyorsan Vatan Bilgisayar'dan OEM sistem al.

21. yüzyılda yaşıyoruz aileler internetten uygun fiyata alışveriş yapmak yerine illa ki "beni kazıklayın, dolandırın." Diye mağazalara bağıra bağıra gidiyor. Anlayamıyorum. Soruna gelecek olursak en mantıklı seçenek Vatan Bilgisayar çünkü mahalle bilgisayarcıları genelde insanları kazıklama üzerinden para kazanıyorlar. Onlara kalırsan GT 730'u sana 800 liraya 4 GB diye satarlar. Bu yüzden yapabiliyorsan Vatan Bilgisayar'dan OEM sistem al.

Teknolojinin ne kadar ilerlediğinden ya da artık nette kolay kolay kazıklanamayacağını ya da dolandırılamayacağını inanmak istemiyorlar muhatap olacakları birisiyle alışveriş yapmak istiyorlar gel gör ki muhatap olduğun kişilerde genelde sahtekar olabiliyor o yüzden buraya sormak istedim Vatan bilgidayarıda düşündüm ama kurumsallaşmış Türkiye'nin dört bir yanına dağılmış şirketlerin (çoğunun) garanti kapsamında mahalle bilgisayarcılarından çok daha zorlu bir garanti süreci oluşuyor pek emin olamadım umarım sonuç Teknobiyotik ya da İtopya olur :( :(

Teknolojinin ne kadar ilerlediğinden ya da artık nette kolay kolay kazıklanamayacağını ya da dolandırılamayacağını inanmak istemiyorlar muhatap olacakları birisiyle alışveriş yapmak istiyorlar gel gör ki muhatap olduğun kişilerde genelde sahtekar olabiliyor o yüzden buraya sormak istedim Vatan bilgidayarıda düşündüm ama kurumsallaşmış Türkiye'nin dört bir yanına dağılmış şirketlerin (çoğunun) garanti kapsamında mahalle bilgisayarcılarından çok daha zorlu bir garanti süreci oluşuyor pek emin olamadım umarım sonuç Teknobiyotik ya da İtopya olur :( :(
Garanti sürecinin Vatan Bilgisayar ile alakası yok. Her parçanın garantisi parçanın markasına ait. Mahalle bilgisayarcılarına gidersen "Bunun garantisi benim." gibi saçma sapan bir cevap alırsınız. En iyi seçenek Vatan Bilgisayar.

Arkadaşın dediği gibi gidersen köşedeki bilgisayarciya sana köşede kalmis mallari satar garantisi de benim abi der ama hiçbir seye garanti vermez. Vatan ya da netten topla ayak üstü kaziklanmayin

Arkadaşın dediği gibi gidersen köşedeki bilgisayarciya sana köşede kalmis mallari satar garantisi de benim abi der ama hiçbir seye garanti vermez. Vatan ya da netten topla ayak üstü kaziklanmayin.

Ben de netten toplamak isterim ama dediğim gibi ailem sıkıntı çıkarıyor yine de teşekkürler Vatan OEM'lere bakcağım :)

Ben de netten toplamak isterim ama dediğim gibi ailem sıkıntı çıkarıyor yine de teşekkürler Vatan OEM'lere bakcağım :)

En garantisi öyle. Paranin hakkindan biraz daha dusuk sistem alirsin ama saglam olur. Vatan'da bulduğun sistemi yaz bir kağıda varsa eger öyle bir bilgisayar toplayan yer oradan da fiyat al bu da bir secenek

En garantisi öyle. Paranin hakkindan biraz daha dusuk sistem alirsin ama saglam olur. Vatan'da bulduğun sistemi yaz bir kağıda varsa eger öyle bir bilgisayar toplayan yer oradan da fiyat al bu da bir secenek
Evet doğru diyorsun peki netten alacak olsak hangi siteyi önerirsin (ben teknobiyotik düşünüyorum)

Evet doğru diyorsun peki netten alacak olsak hangi siteyi önerirsin (ben Teknobiyotik düşünüyorum)

Tek yerden almam ben olsam netten toplamanin avantaji tek tek en ucuzu secebilmen, özgürlük alaninin genişliği. Hazir sistem istiyorsan da bütçene gore baslik Aç bulunur guzel sistemler. Teknobiyotik hiç kullanmadim ama alışveriş yapan cok arkadas var burada

Tek yerden almam ben olsam netten toplamanin avantaji tek tek en ucuzu secebilmen, özgürlük alaninin genişliği. Hazir sistem istiyorsan da bütçene gore baslik aç bulunur guzel sistemler. Teknobiyotik hiç kullanmadim ama alışveriş yapan cok arkadas var burada.

Donanım uyumluluğu hakkında fazla bilgim yok o yüzden hazır sistemlere bakacağım inşallah güzel bir fiyata bulurum şu an Vatan'da PC hocası ile yaptıkları 7Klık bir sistem var güzel parçalar var ama fiyat biraz aşıyor 😔

Geri
Yukarı