Mert Bayantemur'un yeni paylaştığı sistem alınır mı?

arkamin

Centipat
Daha fazla  
https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-...gaming-12gb-rx6750xt-oyun-bilgisayari-p-50972 link bu. Güzel duruyor ama yorumlarında almayın aldırmayın vs. demişler. Alınır mı?

Casper Excalibur E750 | Kazanmaya Hazır Ol! | Excalibur Masaüstü bu da var.

KUARK-CANDY/AMD Ryzen 5 5600/GIGABYTE GeForce RTX 4060 Ti WINDFORCE OC 16GB/16GB DDR4/500GB NVME M.2 SSD/Geforce RTX RayTracing PC |ITOPYA.COM Bu da gözüme güzel geldi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu da var :D

https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-...gaming-12gb-rx6750xt-oyun-bilgisayari-p-50972 link bu. Güzel duruyor ama yorumlarında almayın aldırmayın vs. demişler. Alınır mı?

Casper Excalibur E750 | Kazanmaya Hazır Ol! | Excalibur Masaüstü bu da var.

KUARK-CANDY/AMD Ryzen 5 5600/GIGABYTE GeForce RTX 4060 Ti WINDFORCE OC 16GB/16GB DDR4/500GB NVME M.2 SSD/Geforce RTX RayTracing PC |ITOPYA.COM Bu da gözüme güzel geldi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu da var :D

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD sistemlerin ikisi de iyi Excalibur'la 4060 Ti'yı salla bana kalırsa ilkini al.

Ha bir de B550 yap anakartı.

Al kardeşim DDR5 sistem.

Soğutucu.

Al kardeşim DDR5 sistem.

Soğutucu.

Soğutucu alması da gerekmez mi? Sanırsam soğutucu yok 7500F stok fan ile çok zor. Soğutucu ve 2x16 yaparsa harika sistem olur.

Soğutucu alması da gerekmez mi? Sanırsam soğutucu yok 7500F stok fan ile çok zor. Soğutucu ve 2x16 yaparsa harika sistem olur.

Atmış olmam lazım ya da siz soğutucuyu stok fan zannettiniz. Eğer öyleyse bu stok fan değil bir kule tipi bir soğutucudur ve 7500F'i rahatça soğutabilir.

Atmış olmam lazım ya da siz soğutucuyu stok fan zannettiniz. Eğer öyleyse bu stok fan değil bir kule tipi bir soğutucudur ve 7500F'i rahatça soğutabilir.

Baktım da ürüne fan ile alakalı parça göremedim ya da sabah sabah aç karnına kafam çalışmıyor.

Al kardeşim DDR5 sistem.

Soğutucu.
Fanı ayrı olarak satın alıp ben mi monte edeceğim ? Hiçbir bilgim , tecrübem yok bu konularda.

Al kardeşim DDR5 sistem.

Soğutucu.
Merhabalar bugün almam gerekli. Yardımcı olabilir misiniz? Tamamen hazır sistem olması gerekiyor. CARNAGE-4060Ti / AMD Ryzen 5 5600 / MSI GeForce RTX 4060 Ti VENTUS 2X BLACK 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar Bu iyi midir ?

Yeni konular

Geri
Yukarı