Mesaj Gönderirken Hata mı Alıyorsun? Bu Konuda Yaz!

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Sunucu yazılımını güncelledik. Bu yüzden bazı kodları konulara gönderirken ya da bazı işlemlerde hata alabilirsiniz. Bu gibi durumlarda lütfen bu konu altına aldığınız hata ne yaparken karşınıza çıktı belirtin. Buna göre sunucu ayarlarımızı güncelleyeceğiz.

Dün birkaç kez sunucu hatası mesajı almıştım da belirteyim dedim. Bu arada yeni sunucu hayırlı olsun, utandırmasın inşallah.
Yeni sunucu devreye girmedi. Mevcut 9900K var. Yenisi girince video paylaşırız 🙏

Dün bir konuya ileti gönderirken tarayıcı hatası almıştım. Tarayıcı konsolu gibi bir şeyler yazıyordu tam hatırlamıyorum.

Görsel eklemeye çalışırken bir bug oluyor bende. Görseli seçiyorum, yükleniyor gibi oluyor ama yüklenmiyor. Mesaja da ekleyemiyorum. Bu bazen oluyor ve eskiden böyle bir şey yoktu.
Bug.PNG

*Edit
Şunu farkettim, görseli mesaja sürükleyince normal bir şekilde yükleniyor ama görsel yükle kısmından yükleyince yüklenmiyor. Sizde böyle bir şey var mı?

Son düzenleme:
Sunucu yazılımını güncelledik. Bu yüzden bazı kodları konulara gönderirken ya da bazı işlemlerde hata alabilirsiniz. Bu gibi durumlarda lütfen bu konu altına aldığınız hata ne yaparken karşınıza çıktı belirtin. Buna göre sunucu ayarlarımızı güncelleyeceğiz.
Hocam, öncelikle sunucu forum adına hayırlı olsun. Allah utandırmasın, güzel günlerde kullanmak nasip olsun.

Bazı arkadaşlar gibi ben de "Bir hata oluştu, daha fazla bilgiyi tarayıcı konsulunda bulabilirsiniz." hatası aldım ama anlık oldu, hemen düzeldi.

Yeni sunucular hayırlı olsun.
Bazı üyelerde tarayıcı ile alakalı bir sorun oluşmuş herhalde.
Ben Brave kullanıyorum bende herhangi bir sorun oluşmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı