Mesaj Gönderirken Hata mı Alıyorsun? Bu Konuda Yaz!

Hocam sunucudan mıdır bilmem fakat bir süredir bende hata olarak bir güvenlik sorunu oluştu tarzı tam hatırlamıyorum o tarz bir hata geliyor herhangi bir şeye tıkladığım zaman sayfayı yenilemediğim sürece düzelmiyor bazen Mobil'de de oluyor.

Mobil uygulama hakkında bazı buglar var söyleyebilir miyim ayrı konuda mı belirteyim?

Hocam sunucudan mıdır bilmem fakat bir süredir bende hata olarak bir güvenlik sorunu oluştu tarzı tam hatırlamıyorum o tarz bir hata geliyor herhangi bir şeye tıkladığım zaman sayfayı yenilemediğim sürece düzelmiyor bazen Mobil'de de oluyor.

Bende 2 yıldan beri oluyor hep olan bir şey başka forumlarda da oluyor sinir bozucu

Microsoft Windows 11'in Windows 10 değil de Windows 11 olduğunu raporlayana dek gelmeyecek. Bunun sebebi Microsoft.

Buyurun kanıtı:

Microsoft Edge 94 ve Chrome 95'ten itibaren Windows 10 ile 11'i ayırt etmek mümkün. Bunun için User-Agent Client Hints kullanılıyor. Detaylı bilgileri şu konuda yazdım;

Az önce Eror 500 gibi bir hata aldım hızlı geçtiği için tam sayıyı göremedim ardından bu web sitesi offline uyarısı geldi. 1 dakika ardından düzeldi.

Az önce Eror 500 gibi bir hata aldım hızlı geçtiği için tam sayıyı göremedim ardından bu web sitesi offline uyarısı geldi. 1 dakika ardından düzeldi.
Sunucu PHP sürümü değişiyordu. Beklenen bir durum.
Küçük bir sunucu olduğundan mı 9900K kullanıyorsunuz, yoksa hali hazırdaki sunucular için Xeon ya da EPYC, Threadripper gibi işlemciler mi kullanıyorsunuz?

Şu an yetiyor. EPYC sunucumuz hazırlanıyor.

Mobil uygulama hakkında bazı buglar var söyleyebilir miyim ayrı konuda mı belirteyim?

Kendi konusu olması lazım.

Microsoft Edge 94 ve Chrome 95'ten itibaren Windows 10 ile 11'i ayırt etmek mümkün. Bunun için User-Agent Client Hints kullanılıyor. Detaylı bilgileri şu konuda yazdım;

Geliştiriciye ilettim: [OzzModz] OS/Browser Display for XenForo [Paid]

Yeni konular

Geri
Yukarı