Mesajım neden silindi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

287352

Centipat
Mesajım silindi ve nedeni konunun dışına çıkmak :) Ben 35Mbps download hızına sahibim ve saniye de 4.4 MB veri download ettiğim ekran görüntüsünü buraya paylaştım diye mesajım bu yüzden silindi mi gerçekten? Sanırım buraya ezber olan yazıları kopyala yapıştır yapmak gerekiyor. İnsanların pratik deneyimleri ve direkt olarak ekran görüntüsünün paylaşımı konunun dışına çıkmak diye algılanması bunu açıklıyor. Tuhaf...Bu site de milyon tane açılan konu var, ve bu konuların çoğu hava da asılı kalmış. Sorun arayanlar daha sonra bu sorunları düzeltmiş mi ya da düzeltmemiş mi belli bile değil, ama konu site de hala duruyor. Lütfen bir şey silecekseniz bu tür şeyleri silin en azından. Çünkü insanlar Google'da bir şey arıyor ve sitenize yöneldiğimiz zaman karşılık olarak boş bir şey buluyoruz. Benim az önce ki paylaştığım ekran görüntüsü en azından bir insanın algılarını az çok açar, düşünmesine, anlamasına yardımcı olacak nitelikte...

Moderatör arkadaş neden ilk mesajımı sildi anlamış değilim. Burada diğer arkadaş ile bir şeyleri konuşuyorduk ki bu diyaloğumuz konu ile alakalıydı. Ne yapalım TTNET müşteri hizmetleri gibi mi yanıtlar verelim ? Ok. Kablolu bağlantı kurun; kablosuz bağlantınızı kapatın; hız testi ve download yaparken diğer cihazların bağlantınızı kesin; bilgisayarınız da zararlı yazılımlar vardır; iyi günler.

Site sanırım kafayı yedi ya da benim mesajımı silmeye çalışan moderatör ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum. Buraya yazdığım yazılar site içinde "konu dışı" bölümünde yeni bir konu açılmış gibi görünüyor. Şaka gibi :D :D

Normalde yeni konuya taşımayacaktım fakat anladığım kadarıyla artık cevap vermem gerekiyor.

Mesajınız silindi çünkü konu dışına çıktınız. Birçok kez uyarı vermeden silmeme rağmen aynı hatayı yapmakta ısrarcısınız.

Öncelikle mesajlarınızı inceledim ve gereksiz olduğuna kanaat getirdim. Konuya attığınız ilk gereksiz mesaj:

2. attığınız gereksiz mesaj:
1609147774216.png

O konudan buraya taşıdığım tüm mesajlarınız da gereksizdir. Bu yüzden silinmiştir. Konuyla alakasız mesajlar atmayınız.

Ne yapalım TTNET müşteri hizmetleri gibi mi yanıtlar verelim?
Bir sohbet konusunda değildiniz. Sohbet konularında kurallar dışına çıkmadan konuşabilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı