Mesajım Neden Silindi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Lian La-Fey

Kilopat
Makaleler
18

Bu konudaki mesajımın neden silindiğini öğrenebilir miyim 🤔

O mesajda kişinin yazdığı paragrafta kendisi ile çeliştiği için iki tane örnek cümle vermiştim ve anlaşılması içinde bazı kelimeleri koyu yapmıştım.

İkinci olarak aynı mesajla "Yazım Yanlışı Olan Mesajı Alıntılama" cezası yedim ve mesajım düzeltilmeden silindiği için ya da ben farkedemediğimden dolayı neyi yanlış yazdığımı anlayamadım.

Mesajı ben sildim. Üstteki mesajı "yazım kurallarına uymayan mesaj" gerekçesi ile şikayet etmiştiniz ama şikayet ettiğiniz kısımda yer alan yazım yanlışını da alıntılamışsınız. (Dahi anladımdaki -de ekinin ayrı yazılmaması). Raporlanan mesaja ceza verdim, size de alıntıdan dolayı ceza verdim. Haksızlık olmaması açısından.

Silinmesinin nedeni ise "gereksiz mesaj" olması. Sadece alıntı var, herhangi bir yorum yok, konu ile alakası yok.

Aynı şekilde alt kısımda, "buyurun hocam, ne vardı?" yazan arkadaşın da mesajını sildim.

@Lian La-Fey Evet fark ettim ama yine de "gereksiz mesaj" oluyor. Konu ile ilgisi yok çünkü. Sadece tahrik edici, tartışma başlatıcı tarzda.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı